laetari.pl

Poszukiwanie części do maszyn Kverneland

 

Na prośbę mamy zgodziłem się zacząć angażować w sprawie naszego gospodarstwa. A dokładniej mówiąc gospodarstwa rolnego taty. Jakoś nigdy nie zależało mu, żeby mnie do tego przymuszać i pokazywać co i jak. Mnie to nigdy nie interesowało i tak sobie nie wchodziliśmy w drogę. Jednak tata zaczynał mieć problemy z ogarnięciem wszystkiego, więc stąd mama chciała, bym mu pomógł.

Kverneland – najlepsze części do maszyn

części do kvernelandTak więc zacząłem się angażować. I tak okazało się, że faktycznie tata ma problem, jednak nie tyle z kwestią bezpośrednio gospodarstwa rolnego, a raczej z technologią. Do tej pory bowiem wszelkie zakupy czy zamówienia, jakie trzeba było wykonać na roli, były robione przez jego brata, a mojego wujka. Ale on się wyprowadził z kraju niedawno i już nie mógł pomagać. Tymczasem tata nie znał się na komputerach i nie potrafił tego wszystkiego ogarnąć. A że miał bardzo dużo jakichś maszyn rolniczych, to i w końcu dopatrzył się, że w niektórych należy wymienić różne części, żeby te maszyny na pewno sprawnie funkcjonowały w momentach, gdy to będzie potrzebne. I tutaj pojawiałem się ja. Miałem pomóc mu znaleźć przez internet jakiegoś sprzedawcę oferującego obłędne części do Kverneland, czyli firmy produkującej maszyny na rolę, a akurat mój tata prawie wszystkie maszyny miał właśnie od tego producenta. Zabrałem się więc za moje zadanie, by jak najszybciej pomóc ojcu w jego problemie.

Długo to kompletni nie zajęło. Chwila moment i znalazłem sprzedawcę właśnie takich części. Zebrałem namiary i jego ofertę i w ten sposób przygotowany udałem się do taty. Razem ustaliliśmy, co konkretnie jest potrzebne i dokonaliśmy zamówienia wszystkich niezbędnych części do maszyn rolniczych. Teraz lada dzień mieliśmy zabrać się za ich montaż i wymianę.