laetari.pl

Miękka pościel do wózka

Z pewnością kompletowanie wyprawki dla malucha jest miłym obowiązkiem dla każdej przyszłej mamy. Już kilka tygodni przed porodem zaczynają się zakupy niezbędnych rzeczy dla dziecka, które będą mu niezbędne od pierwszych chwil życia.

Wybór pościeli do wózeczka

pościel do wózka minkyNajwiększy problem z zakupem odpowiednich rzeczy dla nowo narodzonego dziecka mają niedoświadczeni rodzice, którzy nie mają jeszcze dzieci. Wtedy pozostaje im jedynie zdanie się na opinię innych rodziców, którzy ten etap w życiu mają już za sobą. Na pewno w wyprawce nie może zabraknąć ubranek w najmniejszych rozmiarach, smoczków, łóżeczka ze szczebelkami czy wózka. Jeżeli mówimy o wózku, to przez pierwsze pół roku musi on być głęboki, gdyż maluch musi leżeć na płasko. W związku z tym trzeba też zadbać o odpowiednie jego wyposażenie, ponieważ najczęściej w komplecie mamy tylko materacyk. Bardzo potrzebna może się okazać pościel do wózka minky, która zapewni maluchowi komfort i wygodę podczas spacerów. Jest to jeden z najczęściej wybieranym modeli pościeli, ponieważ jest ona dwustronna. Z jednej jest miękka bawełna, która w ciepłe dni lekko chłodzi i świetnie pochłania nadmiar wody, a z drugiej znajduje się ciepły polar idealny na chłodniejsze dni. Wewnątrz kołderki znajduje się antyalergiczne wypełnienie ze specjalnej włókniny, którą można wyprać w pralce w wysokich temperaturach. Do kołdry jest dołączona płaska, prostokątna poduszka lub stabilizująca w kształcie motylka. Taki komplet będzie pasować do każdego wózka.

O ile w upalne dni pościel w wózku niekonieczne będzie musiała być, to jednak w pozostałe dni będzie niezbędna. Modele minky są dwustronne i mają ciekawe nadruki oraz piękne kolory, które dedykowane są chłopcom lub dziewczynkom, zatem każda mama znajdzie idealny fason.