laetari.pl

Prezent w postaci wysokogatunkowych męskich joggerów

Z zawodu jestem fotomodelem. Od zawsze moje ciało, jak i wizerunek, było częścią mojej pracy. Muszę uważać jak ścinam włosy, nie mogę opalać się wtedy kiedy bym chciał, bo często pracodawcy informują mnie, jaki image ode mnie wymagają. Jako osoba aktywna w social mediach dostaję czasami produkty do przetestowania. Tym razem dostałem joggery męskie i mówiąc szczerze pokochałem je.

Najlepsze wysokogatunkowe joggery dla mężczyzn

wysokogatunkowe joggery męskieW wolnych chwilach bardzo cenię sobie wygodę. Wynika to z faktu, że większość mojego czasu muszę wyglądać jak najbardziej elegancko, od czego wymagają ode mnie różne kampanie. Dlatego w momencie, kiedy wracam do mieszkania, lubię czuć się komfortowo. Najczęściej ubieram ulubiony dres, jednak któregoś dnia stwierdziłem, że dam szanse nowym spodniom które dostałem w prezencie. Pierwsze na co zwróciłem uwagę, to materiał. Były to bez wątpienia wysokogatunkowe joggery męskie. Dodatkowym plusem były głębokie kieszenie, dzięki którym mój smartfon bez problemu się w nich mieści. Po założeniu ich idealnie dopasowały się do mojego ciała, a jednocześnie czułem delikatność materiału. Produkt jest całkowicie produkowany w Polsce, co jeszcze bardziej u mnie punktuje, bo lubię kiedy wspierany jest polski rynek. Byłem tylko ciekawy, jak będą wyglądały spodnie po wypraniu, bo z tym różnie bywa. Po czterech praniach, które wykonałem, joggery wyglądają nadal jak nowe.

Rzadko zdarza mi się, żebym tak bardzo chwalił produkty odzieżowe. W tym wypadku, jak dla mnie to są one warte każdych pieniędzy i już zamówiłem kolejne dwie pary. Nawet pomyślałem, żeby sprezentować jedną taką parę mojemu ojcu, ponieważ uważam, że krój jest ponadczasowy. Idealnie będzie pasował zarówno na spacer, na odpoczynek w domu, a nawet do pracy.