laetari.pl

Pożeracz piżam jako świetny prezent

Bardzo lubię maskotki szyte ręcznie. Są bardzo dobrze wykonane, z niezwykłą pomysłowością. Koleżanka pokazała mi pożeracza piżam i byłam zachwycona pomysłowością producenta. Maskotka pomieści również w swoim brzuszku różne gadżety dziecka takie jak smoczki czy grzechotki.

Pożeracz piżam i poduszka w jednym

tani pożeracz piżamOstatnio kupiłam dla dziecka wspaniałego pluszaka. Nie jest to zwykły pluszak, lecz jest to pożeracz piżam. Tani pożeracz piżam nabyłam u polskiego producenta, który szyje ręcznie wszystkie swoje produkty. Zakupiona przeze mnie maskotka posiada specjalną kieszonkę na brzuszku, w której dziecko może schować piżamkę. Jest to wspaniałe rozwiązanie dla mam, które maja problem z porannym wstawaniem i ubieraniem najmłodszych. Można dziecko zainteresować pożeraczem piżam, który „zjada” piżamę. Dodatkowa atrakcja pozwoli dziecku łatwiej wstawać i ubierać się rano. Pożeracz piżam to też świetna poduszka, ponieważ wykonany jest z bardzo miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału. Produkt można prac w pralce w niskiej temperaturze. Suszyć należy maskotkę na płasko. Produkt wypełniony jest specjalnym tworzywem, które chroni go od odkształcania się, a jednocześnie jest bardzo wygodny podczas spania. Pożeracz to wspaniały pomysł na prezent dla przyszłej mamy, prezentuje się niezwykle oryginalnie. Na życzenie klienta można go spersonalizować i umieścić imię nowego posiadacza. Produkt jest antyalergiczny, więc bezpieczny nawet dla alergików. Posiada również certyfikat Oeko-Tex Standard 100.

Pożeracz piżam świetnie sprawdzi się też dla osoby dorosłej, ponieważ jest niezwykle pomysłowym miejscem na przechowywanie piżamy w ciągu dnia. Uroczo prezentuje się w łóżeczku dziecięcym i świetnie sprawdza się jako poduszka. Nie posiada żadnych twardych elementów, które mogłyby przeszkadzać dziecku podczas snu.