laetari.pl

Szpiegowanie użytkowników telefonów komórkowych

Wszechobecna inwigilacja to w obecnych czasach standard, z którym musimy się już pogodzić. Jej potrzeba sprawiła, że bardzo dobrze rozwinął się przemysł produkujący tanie technologie, które można wykorzystać do śledzenia innych osób. To nie tylko kamery, oraz podsłuchy, ale także aplikacje do śledzenia wybranych osób.

Tanie podsłuchy telefoniczne w formie aplikacji

tani podsłuch na telefonŻeby móc obecnie podsłuchać czyjąś rozmowę telefoniczną, nie jesteśmy skazani na zakup drogiego urządzenia szpiegowskiego w formie mikrofonu, nadajnika i odbiornika. Takie urządzenie jest nam przecież podane na tacy, jeśli weźmiemy pod uwagę to, że obecnie każda osoba posiada telefon komórkowy. Dzięki temu, że w nim znajduje się zarówno mikrofon, jak i technologia przesyłania danych i dźwięku, to za pomocą odpowiedniej aplikacji możemy uzyskać tani podsłuch na telefon, bez dodatkowych kosztów. Zainstalowana aplikacja rejestruje nie tylko rozmowy telefoniczne, ale ma także możliwość włączenia mikrofonu w dowolnym momencie i rejestracji naszego głosu. Za pomocą telefonu aplikacja jest także w stanie przesyłać nam na bieżąco mowę, a także rejestrować ją w bazie danych znajdującej się w chmurze. Możliwości jest wiele, tak jak wiele jest różnego rodzaju aplikacji, które się tym zajmują. Część z nich jest bezpłatnych, jednak dopiero ich płatne wersje dadzą nam dostęp do bardziej rozbudowanych możliwości.

Takie aplikacje przydają się nie tylko szpiegom, czy osobom, które mają złe zamiary. To także dobra metoda dla pracodawców, którzy chcą zadbać o swoje interesy. Mogą oni umieścić takie aplikacje na służbowych telefonach swoich pracowników i dzięki temu na bieżąco kontrolować to czym zajmują się ich pracownicy. Zwiększa to w znacznym stopniu wydajność pracy w przedsiębiorstwie.