laetari.pl

Moja ulubiona bransoletka

 

Moja kolekcja biżuterii jest spora i jest w niej kilka drogich elementów. Natomiast żadna droga złota bransoletka nie będzie dla mnie tak drogocenna jak bransoletka z tygrysim okiem, którą dostałam na osiemnaste urodziny od mojej babci. Choć bransoletka ma już kilka lat to jest to moja ulubiona biżuteria na każdą okazję. Noszę ją bardzo często.

Bransoletka z tygrysim okiem to wyjątkowa biżuteria

bransoletka tygrysie okoNie każdy o tym wie, ale każdy kamień naturalny ma swoje właściwości, więc w zależności od tego jaką jesteśmy osobą i jaka jest nasza osobowość, to będzie pasować do nas inny kamień. Tygrysie oko to kamień, którego kolorystyka utrzymana jest w dość ziemistych kolorach, z fragmentami jaśniejszego, podchodzącego pod żółty koloru. Moja bransoletka to połączenie tygrysiego oka z przepięknymi niebieskimi koralikami. Kolor tych koralików jest bardzo głęboki, więc wspaniale wygląda on w połączeniu z tygrysim okiem, ponieważ błyszczące na niebiesko koraliki wydobywają różnokolorowe odcienie tego kamienia. Uważam, że bransoletka tygrysie oko pasuje mi do każdej stylizacji, ponieważ mimo wszystko jest to dość delikatna biżuteria. Mimo, że jej kolory rzucają się w oczy. Sam kamień ma właściwości uspokajające i pozwala mi się odprężyć. Wyczytałam też, że tygrysie oko ma pozytywny wpływ na kreatywność. Muszę przyznać, że coś w tym jest.

Biżuteria z dodatkiem kamieni naturalnych bardzo mi się podoba. Moja ukochana bransoletka z kamieniem zwanym tygrysie oko nie jest dla mnie wyłącznie ładnym dodatkiem. Jest to dla mnie pamiątka po babci i coś, co w niewytłumaczalny sposób daje mi siły i pewność siebie. Uważam, że kamienie naturalne naprawdę mają wyjątkowe właściwości, a kamień, który wybrała dla mnie babcia pasuje do mojej osobowości idealnie.

Więcej o kamieniach https://mogusto.pl/