laetari.pl

Fajny pokój do wynajmu w Powidzu

Cieszyłam na tegoroczne wakacje. Cały rok ciężko pracowałam na to, aby lato spędzić z najbliższymi gdzieś daleko od dużego miasta. Kilka tygodni przed zaplanowanym urlopem, zaczęliśmy poszukiwać idealnego miejsca na rodzinny wypoczynek.

Wygodny pokój do wynajmu w Powidzu

pokoje do wynajęcia PowidzNasza rodzina bardzo lubi spędzać aktywnie czas. Wszelkiego rodzaju piesze wycieczki, kajaki i rowery wodne nie są nam obce, a wszechobecna przyroda nastraja nas pozytywnie. Za namową serdecznej przyjaciółki postanowiłam poczytać o wyjątkowym miejscu, które znajdowało się niedaleko naszego miejsca zamieszkania. Po krótkiej analizie w Internecie zdecydowałam, że ten uroczy region będzie najlepszy do spędzenia kilku wolnych dni. Jeżeli chodzi o pokoje do wynajęcia Powidz miał dużo do zaoferowanie. Szybko znalazłam wolne miejsca, które nam odpowiadały i zarezerwowałam pobyt. W dniu przyjazdu wszyscy byliśmy bardzo podekscytowani. Na miejscu okazało się, że hotel jest położony w przepięknych okolicznościach przyrody, w cichym i spokojnym miejscu, co było dodatkowym atutem. Po zameldowaniu w recepcji, udaliśmy się do naszych pokoi, aby wypakować rzeczy. Już od samego wejścia zauroczyła nas kolorystyka oraz ładnie urządzone wnętrza. W pokojach znajdowały się duże łóżka, na których położono haftowane narzuty. Obok znajdowały się małe szafki wraz z lampkami nocnymi, a jednokolorowa wykładzina była czysta i miła w dotyku. W pomieszczeniach znajdowały się także duże szafy na ubrania z wieszakami, stolik kawowy wraz z krzesłami oraz nowoczesne multimedia. Piękne zasłony oraz duże, drewniane okna. Mieliśmy także dostęp do przestronnego tarasu, z którego rozpościerał się olśniewający widok. W łazienkach znajdowały się wszystkie niezbędne akcesoria wraz z zapasem świeżych i pachnących ręczników. Wypoczynek w tym miejscu należał do bardzo udanych, ponieważ zarówno malownicze miasto, okoliczna przyroda, jak i komfort hotelu stały na wysokim poziomie, a nam niczego nie brakowało.

Tegoroczne wakacje były niezwykle udane. Wspólnie z najbliższymi odwiedziłam niezwykłe miejsce, które słynie z przepięknych widoków oraz parku krajobrazowego. Również noclegi bardzo mile nas zaskoczyły, gdyż wszelkie nasze potrzeby były spełnione, a my czuliśmy się w nich bardzo dobrze.