laetari.pl

Jak oszczędzić na wyposażeniu placówki w koncentratory tlenu?

Koncentrator tlenu to przykład urządzenia, które powinno znaleźć się w każdej placówce medycznej, która przyjmuje pacjentów ze schorzeniami układu oddechowego, chorobami kardiologicznymi lub onkologicznymi. Niemalże uniwersalne zastosowanie sprzętu sprawia, że jego zakup jest wręcz konieczny. Nie jest to jednak takie proste, gdyż urządzenie nie należy do najtańszych.

Jak tanio zaopatrzyć się w koncentratory tlenu?

wynajem koncentratora tlenu kujawsko pomorskieDbając o komfort pacjenta i chcąc przywrócić jego stan do normalności, powinno korzystać się wyłącznie z profesjonalnych sprzętów i urządzeń. Jednym z nich jest koncentrator tlenu – alternatywa dla nieco bardziej niebezpiecznych butli tlenowych. Za jego pomocą można podać pacjentowi powietrze o wysokim stężeniu tlenu, co ułatwi mu oddychanie i usprawni podstawowe funkcje życiowe. Często zdarza się, że koncentratorów brakuje i część pacjentów ich nie otrzymuje. Wówczas, aby nie narazić budżetu placówki na straty, zaleca się wypożyczenie sprzętu medycznego. Koncentratory tlenu można wynająć u kilku przedsiębiorstw w Polsce – można z nich korzystać przez tydzień, miesiąc, a nawet dłużej. Szukając firm, oferujących wynajem koncentratora tlenu kujawsko pomorskie województwo będzie odpowiednim miejscem. To tutaj mieszczą się siedziby wypożyczalni sprzętów medycznych, które nie tylko dysponują szerokim asortymentem, ale również oferują transport i montaż urządzenia oraz wyjaśniają, w jaki sposób użytkować sprzęt.

Dzięki wynajęciu koncentratorów oszczędza się nawet kilka tysięcy złotych. W niektórych firmach, w zależności od okresu wypożyczenia zapłaci się około 50 złotych za tydzień, do 140 złotych za miesiąc. Warunki współpracy są zawsze uzgadniane indywidualnie. Wiele placówek zaopatruje się w łóżka, wózki inwalidzkie i wiele innych urządzeń właśnie w takich wypożyczalniach.