laetari.pl

Jak zakupiłam piękne plisy z Gdańska do swojego salonu

Prowadzę studio urody, które cieszy się dużą popularnością. Ze względu na lokalizację swojego miejsca, musiałam zastanowić się nad rozwiązaniem problemu z wpadającymi, intensywnymi promieniami słonecznymi. Moja koleżanka Aldona poleciał mi firmę, która oferuje profesjonalne plisy do salonów kosmetycznych w atrakcyjnych cenach.

Trwałe plisy z Gdańska

plisy GdańskBardzo zależało mi, by był to trwały zakup. Moje ostatnie rolety bardzo szybko się pobrudziły od pyłu do tego stopnia, że nie dało się ich wyszorować. Nawet moje stażystki nie mogły sobie  z nimi poradzić, a to naprawdę sprawne dziewuchy. Moja koleżanka Aldona podsunęła mi pomysł, bym złożyła zamówienie na plisy Gdańsk. Zapoznałam się z opiniami na temat firmy. Wszystkie bardzo ceniły sobie trwałość konstrukcji produktów, które charakteryzowały się tym, ze łatwo było je wyczyścić. Byłam bardzo zaintrygowana, dlatego zadzwoniłam do firmy. Miła pani poinformowała mnie, ze jest to prawda. Ich plisy Gdańsk faktycznie łatwo się czyści, a do pielęgnacji wymagana jest tylko gąbka nasączona wodą. Bardzo uszczęśliwiła mnie ta wiadomość. Bardzo zależało mi na szybkiej realizacji zlecenia, co wpłynąć miało na prace montażowe. Nie ukrywałam, że też bardzo zależało mi na odpowiedniej cenie za produkty. Ta okazała się atrakcyjna i odpowiednia dla ustaleń mojego budżetu. Trwałe i sprawne plisy Gdańsk po tygodniu znalazły się w moim salonie. Bardzo ładnie się prezentowały, dlatego zrobiłam im zdjęcie i wstawiłam na stronę zakładu. Odzew był natychmiastowy.

Klientom bardzo spodobał się ich nowoczesny design, który pasował do atmosfery miejsca. Najważniejsze było dla mnie, że był to zakup na lata. Jego przydatność miała być niesamowita, bo trwałość prezentowała się naprawdę dobrze. Przede wszystkim mogłam zapewnić swoim pracownicom ochronę przed nadmiernymi promieniami słonecznymi, które wpadały przez okno.