laetari.pl

Modne dekoracje z liter

Wszystkie przyszłe pary młode muszą zadbać o wiele spraw i rzeczy organizacyjnych. To, że wybrali datę ślubu oraz spisalilistą gości to jest tylko połowa sukcesu. Para młoda bardzo często także ustala dekoracje kościoła, samochodu oraz sali weselnej. Bardzo często polecane sale weselne mają swoje dekoracje, które są do dyspozycji par młodych. Do takich dekoracji należą duże litery świetlne.

Polecane litery led dekoracyjne

litery stojąceJeśli dana sala bankietowa np. znajdująca się w hotelu, ma duże zainteresowanie jeśli chodzi o przyjęcia i organizacją wesel to zazwyczaj ma ona swoje dekoracje. To takich popularnych dekoracji sal weselnych należą litery stojące ledowe. Najbardziej popularne napis tolowe. Bardzo często para młoda, która nie ma do swojej dyspozycji takiego napisu może go wynająć. Obecnie jest bardzo wiele stron internetowych, które zajmują się właśnie wypożyczaniem takiego napisu lub pojedynczych liter. Oprócz napisu love bardzo często spotykane są inicjały pary młodej oraz znak i z języka angielskiego. Wypożyczenie napisów lub pojedynczych Liter kosztuje około 500 do 1000 zł na cały weekend. Zatem nie jest to duży koszt w porównaniu z kupnem na własny użytek takiego napisu. Litery, które mają prawie metr wysokości kosztują około 1000 do 1000 500 zł za sztukę. Oczywiście są to litery z podświetleniem ledowym.

Do bardzo popularnych dekoracji weselnych w ostatnim czasie stało się nie tylko sztuczne wiązanki kwiatowe na stół, balony z Konfetti, lecz także piękne duże napisy. Zazwyczaj takie napisy ledowe Stawiane są w kącie sali. W ten sposób ciemna sala zostaje rozświetlona przez piękny napis np. Love. Nowoczesne sale bardzo często mają do dyspozycji par młodych właśnie takie napisy na ich użytek. Napis można również wypożyczyć w internecie.