laetari.pl

Sportowa opaska firmy xiaomi

 

Powracający do mody sport, taki jak bieganie czy jazda na rowerze, to również nowe okazje dla producentów nowej technologii. Ostatnio wraz ze sportem bardzo popularne stały się opaski sportowe. Najnowsza wypuszczona z firmy xiaomi trafiła do Polski 20 lipca bieżącego roku. Cieszy się ona uznaniem wśród sportowców, ale nie tylko. 

Sportowa opaska mi band 5

opaski sportowe band 5Rozwijające się zainteresowanie sportem sprzyja producentom takich opasek. Coraz to nowsze funkcje, jakie znajdują się w zegarkach sportowych zachęcają posiadaczy do treningów. Opaski sportowe band 5, jest najnowszym zegarkiem od firmy xiaomi. Po połączeniu się ze specjalnie przygotowaną aplikacją mobilną i uruchomieniu opaski najpierw widzimy licznik kroków oraz zegarek. Licznik kroków ustalamy w telefonie, ile w ciągu dnia chcemy minimalnie przejść. Jest to motywacja dla osób, które chcą zacząć chodzić na dłuższe spacery. W aplikacji widzimy ile dni z rzędu udało nam się zdobyć cel. Opaska posiada również możliwość mierzenia tętna oraz sprawdzania pogody. Przydatną funkcją są przychodzące powiadomienia. Gdy nie mamy przy sobie telefonu i tak jesteśmy na bieżąco z wiadomościami, które są nam wysyłane oraz wiemy kto do nas w danej chwili dzwoni. Opaska posiada również tryby do różnych sportów, wtedy inaczej nalicza nam kroki. Możemy wybrać między innymi bieganie, pływanie, trening na siłowni oraz basen. Są to tylko niektóre z dostępnych tam rodzajów sportów.

Opaski mi band 5 można kupić w cenie w granicy od stu do stu pięćdziesięciu złotych. Dostępne są w sklepach z urządzeniami elektronicznymi oraz sklepach internetowych. Kupując opaskę w sklepie internetowym do ceny towaru doliczamy kilka złotych, jest to cena za wysyłkę. Jednak nie wpływa ona znacząco na ostateczną ilość pieniędzy, które musimy wydać.

Sprawdź także https://minexo.pl