laetari.pl

Sprzęt rehabilitacyjny w polskich sklepach

Mój syn jest bardzo utalentowanym biegaczem, dlatego staram się w miarę możliwości jeździć z nim na zawody organizowane w różnych regionach Polski, żeby mógł zdobywać doświadczenie i rywalizować z chłopakami ze swojej grupy wiekowej, którzy trenują też w innych regionach. W tym sezonie przydarzyła nam się jednak nowa dla nas sytuacja.

Polecane sklepy rehabilitacyjne

sklep rehabilitacyjny strzelce opolskieZdarzenia miało miejsce podczas zawodów w Strzelcach Opolskich, czyli dość daleko od naszego miejsca zamieszkania. Podczas zawodów syn doznał kontuzji i lekarz zalecił, żeby jak najszybciej kupić ortezę, która usztywni uszkodzony staw i pozwoli na szybki powrót syna do zdrowia. Chcieliśmy załatwić to w miarę możliwości od ręki, żeby nie marnować czasu. Musieliśmy znaleźć więc na miejscu sklep rehabilitacyjny Strzelce Opolskie wydawały nam się jednak na tyle dużym miastem, że byliśmy przekonani, że znajdziemy dobrze wyposażony punkt. I faktycznie, nie zajęło nam dużo czasu namierzenie sklepu, który z powodzeniem poradziłby sobie nawet w większych aglomeracjach. Asortyment był na tyle szeroki, że spełniłby oczekiwania nawet zawodowców, ale w naszym przypadku wystarczająca była możliwość wyboru ortezy spośród kilkunastu modeli. Dowiedzieliśmy się też, że w sklepie możemy wypełnić formalności, dzięki którym otrzymamy aż 90% refundacji kosztu zakupu ortezy nawet, jeśli mieszkamy kilkaset kilometrów od Strzelec Opolskich. Formalnościami zajmuje się bowiem sklep, co bardzo nas ucieszyło.

Stereotyp, że w mniejszych miejscowościach mieszkańcy mają problem z dostępem do wysokiej jakości produktów ortopedycznych nie ma zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością, a przynajmniej tak było w przypadku sklepu ze Strzelec Opolskich. Zarówno obsługa jak i asortyment pokazały nam, że w mniejszych miejscowościach także są sklepy, które mogą być uznawane za przykład dla innych.