laetari.pl

Polecane wypożyczalnie samochodów w Bielsku – Białej

Za trzy dni jadę na delegację służbową do południowej Polski. Jest to dość długa podróż, bo firma ma główną siedzibę w Trójmieście. Będę w delegacji tydzień. Jadę, by przeprowadzić szkolenie dla naszych pracowników. Ma dotyczyć technik sprzedaży ubezpieczeń. Nie wspomniałem, że pracuję w dużej firmie ubezpieczeniowej.

Gdzie wypożyczyć auto w Bielsku – Białej?

wypożyczalnia aut bielsko białaNie chcę brać swojego samochodu. Na miejsce bez problemu dojadę pociągiem. Zdecydowałem się, że na miejscu skorzystam z innego rozwiązania – po prostu wypożyczę samochód. Sprawdziłem w internecie wypożyczalnie samochodów w Bielsku – Białej. Znalazłem ich całkiem sporo. Chciałem zamówić auto przez internet, jednak w końcu zdecydowałem się na rezerwację telefoniczną. Jeśli tym czego szukamy jest wypożyczalnia aut bielsko biała jest miejscem, gdzie znajdziemy je bez problemu. Ta, którą ja wybrałem znajduje się w ścisłym centrum miasta. Zdecydowałem się na wynajem wygodnego auta miejskiego – Citroena C3. Na co dzień również jeżdżę samochodem tego producenta. Z rezerwacją nie było problemu. Auto czekało na mnie na parkingu firmy. W biurze wypełniłem wszystkie niezbędne dokumenty. Postanowiłem wypożyczyć również nawigację GPS. Nie znam tego miasta, a z nawigacją będzie mi łatwiej dotrzeć do celu. Nie będę musiał szukać adresu, po prostu wpiszę go do nawigacji. Wynajem kosztował mnie około siedmiuset złotych. Nie są to duże pieniądze za wypożyczenie auta na tydzień. Pracodawca zwróci mi te koszty.

Szkolenie przebiegło bardzo dobrze. W sumie uczestniczyło w nim dziewięć osób. Byli bardzo kompetentni i niezwykle sympatyczni. Szybko złapaliśmy dobry kontakt. Dzięki temu szkolenie przebiegło szybko i sprawnie. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś odwiedzę nasz oddział w tym mieście. Chętnie tam wrócę.