laetari.pl

Litery ze stali nierdzewnej

Dbanie o wizerunek firmy zaczyna się od elementów wizualnych, które przyciągają uwagę potencjalnych klientów. Dlatego posiadając sklep lub chcąc oznaczyć siedzibę, warto postawić na estetyczne i trwałe rozwiązania, które trudno przeoczyć. Stąd też popularność stalowych liter, których można użyć samodzielnie albo połączyć z oświetleniem dla podkreślenia efektu.

Litery ze stali do sklepu

litery nierdzewnePunkty sprzedaży bezpośredniej muszą być szczególnie atrakcyjne wizualnie dla osób, które uważane są za potencjalnych klientów. Stąd też rosnąca popularność elementów szyldów w formie elementów dekoracyjnych. Szczególnie często zobaczyć można litery nierdzewne. Wykonuje się je z odpowiednich stopów stali, które gwarantują trwałość i odporność na korozję. Blacha stalowa jest też elastyczna, można ją więc giąć w niemal dowolne wzory. Dzięki temu stalowe litery można łączyć z prostymi kształtami. Bardzo często wykorzystuje się je w połączeniu z dynamicznym oświetleniem o zmiennych barwach lub w retro aranżacjach. W tych ostatnich chętnie sięga się po blachę typu korten, czyli taką, której powierzchnia wygląda jak pokryta grubą warstwą rdzy. Litery mogą być cięte na płasko, wtedy oświetlenie montowane jest za nimi. W konkretnych przypadkach jednak mogą one przyjąć formę trójwymiarową z pustym środkiem. Wtedy można podświetlać je zarówno z tyłu, jak i od wewnątrz. Elementy wykonane ze stali nierdzewnej bardzo dobrze sprawdzają się na fasadach sklepowych oraz w przestrzeni, gdzie odbywa się sprzedaż.

Litery ze stali nierdzewnej to ciekawy sposób na zwrócenie uwagi potencjalnych klientów. Są produkowane ze specjalnych, wytrzymałych stopów. Wycina się je według dostarczonych przez zamawiających projektów. Mogą być płaskie lub przestrzenne. Coraz częściej wykorzystuje się je także w połączeniu z dynamicznym oświetleniem. Umieszcza się je za literami lub wewnątrz nich, jeśli są trójwymiarowe.