laetari.pl

Czy na lotnisku w Gdańsku jest wypożyczalnia aut?

Mój szef powiedział mi, że niedługo przyjedzie do nas delegacja z zagranicy i trzeba zorganizować im przelot oraz transport z lotniska do siedziby firmy. Z lotem nie miałam problemów po prostu zakupiłam dla nich bilety pracownicze na samolot. Musiałam jeszcze tylko wypożyczyć im jakiś samochód na czas ich pobytu w Gdańsku. Dostałam od szefa wytyczne, na co mam zwrócić uwagę.

Znalazłam wypożyczalnię samochodów bez kaucji 

wypożyczalnia aut gdańsk lotnisko bez kaucjiMusiałam znaleźć wypożyczalnię samochodów bez kaucji, ponieważ szef nie przeznaczył na to środków pieniężnych. Poszukiwania rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: wypożyczalnia aut gdańsk lotnisko bez kaucji i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć odpowiednią wypożyczalnię. Mieli oni w swojej ofercie możliwość wypożyczenia samochodów bez kaucji, choć wtedy cena za dobę była trochę wyższa. Nie mieli co prawda siedziby firmy na lotnisku, ale oferowali bezpłatne podstawienie samochodu na teren lotniska. Sprawdziłam ich ofertę samochodów. Mieli bardzo dużo aut do wyboru. Wybrałem jeden, który wydawał mi się najodpowiedniejszy i zarezerwowałam go online, na nazwisko przyjeżdżających gości. Od razu zapłaciłam całą cenę za wynajem, chociaż przed odbiorem samochodu wymagana była tylko zaliczka. Już wkrótce mogłam zapytać firmowych gości, czy są zadowoleni z wynajętego dla nich auta. Okazało się, że byli bardzo zadowoleni. Dowiedziałam się, że firma jest bardzo profesjonalna i rzetelna.

Byli bardzo punktualni i od razu po wyjściu z lotniska zastali podstawiony samochód. Dopełnili tylko formalności i od razu mogli ruszać. Samochód był zatankowany do pełna dzięki czemu nie musieli od razu szukać stacji benzynowej. Zaletą był także fakt, że auto miało pełne wyposażenie wnętrza takie jak apteczka, a także zamontowanego GPS.