laetari.pl

Kupiłam sobie ergonomiczną deskę do prasowania

Bardzo lubię prasować, choć nie wychodzi mi to najlepiej. Zawsze coś się pogniecie i zagniecie podczas prasowania. W końcu doszło do tego, że prasowałam tylko rzeczy, które natychmiast zakładałam na siebie, a i tak nie byłam zadowolona z efektu. Pożaliłam się na ten temat przyjaciółce, a ona poradziła mi kupno ergonomicznej deski do prasowania. Zainteresowałam się tym tematem.

Co to jest ergonomiczna deska do prasowania?

ergonomiczne deski do prasowania - sklep internetowyPonieważ nie do końca wiedziałam czym się rożni taka deska od normalnej deski do prasowania, poszukiwania odpowiedniego sprzętu rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: ergonomiczne deski do prasowania – sklep internetowy i zaczęłam przeglądać oferty. Znalazłam jeden sklep internetowy, gdzie był bardzo duży wybór takich desek i zamówiłam jedną z nich. Już kilka dni później kurier dostarczył mi przesyłkę. Deski w tym sklepie internetowym były w bardzo przystępnych, niskich cenach. Takie ergonomiczne deski mają blat, którym można manewrować o 360 stopni. Dzięki temu ubranie nie gniecie się z jednej strony, gdy prasujemy go z drugiej. Dodatkowo blat jest wyprofilowany na kształt ciała ludzkiego. W związku z tym ubranie można swobodnie naciągać na deskę bez ryzyka, że nadmiernie się ono rozciągnie. Wybrana przeze mnie deska posiadała także specjalne wysuwane małe blaty przydatne przy prasowaniu rękawów czy skarpetek.

Od razu poczułam komfort prasowania przy użyciu deski ergonomicznej. Ubrania prasowało się szybciej i sprawniej. Dużo mniej się gniotły, a prasowanie stało się o wiele przyjemniejsze. Taka deska jest bardzo prosta w rozkładaniu i składaniu, a także podczas przekręcania blatu. Posiada specjalne blokady, które zabezpieczają przed regulacji. Oprócz tego deska ma również regulowaną wysokość.