laetari.pl

Potrzebowałem wynająć apartament w Sopocie

Pogoda w tym roku dopisywała. Postanowiliśmy z żoną wyjechać na majówkę nad morzem. Już kilka razy byliśmy w Sopocie i zawsze bardzo nam się tam podobało. Uznaliśmy, że tym razem wynajmiemy sobie pokój z widokiem na morze. Do tej pory nie korzystaliśmy z takiej opcji, a uznaliśmy że byłoby miło podziwiać zachód słońca patrząc z okna pokoju na błękit wody.

Znaleźliśmy apartament obok sopockiego deptaka

sopot - apartament przy deptaku na majówkęPoszukiwania odpowiedniego hotelu rozpoczęliśmy od internetu. Z doświadczenia wiedzieliśmy, że w ten sposób można zawsze znaleźć najwięcej ofert. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: sopot – apartament przy deptaku na majówkę i zaczęliśmy przeglądać oferty. Majówka to bardzo popularny termin na wyjazdy nad morze, dlatego część apartamentów była już zarezerwowana w tym terminie. Na szczęście udało nam się znaleźć jeszcze jedno ciekawe miejsce, które zdecydowaliśmy się wynająć na nasz wyjazd. Apartament ten znajdował się nad samym morzem, w zasadzie na plaży. Apartament ten znajdował się na najwyższym piętrze hotelu, dlatego mieliśmy tam bardzo dobry widok na morze. Na parterze hotelu znajdowała się restauracja, dzięki czemu moglibyśmy schodzić na dół na śniadania i obiady. Był w samym centrum Sopotu, dzięki czemu wszędzie mieliśmy blisko. Zdecydowaliśmy się go wynająć i byliśmy niezmiernie zadowoleni z pobytu w tym miejscu. Apartament był bardzo przestronny i wygodny, bardzo luksusowy. 

Mieliśmy do dyspozycji bardzo duży taras. Prosto z hotelu wychodziło się na plażę. Była to bardzo duża zaleta takiego apartamentu. Oprócz tego mogliśmy liczyć na całodobową obsługę hotelową oraz pyszne posiłki zamawiane prosto do pokoju. Byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym miejscu. Do deptaku również mieliśmy bardzo blisko. To jest właśnie zaleta hotelu znajdującego się blisko centrum miasta.