laetari.pl

Gęste i długie włosy przełużane

Zapewne każda z nas marzyła o tym, aby mieć piękne i długie włosy o zaskakującej grubości. Pewnie i znajdą się panowie, którzy podzielają damskie zdanie. Mimo to wiele z nas nie jest obdarzona tak bujnymi włosami, przez co musi szukać alternatyw. Jedną z nich będzie przedłużanie włosów, a metod jest bardzo wiele.

Przedłużanie włosów nie jest złe

włosy do przedłużaniaNasze koleżanki mają długie i geste włosy, których im zazdrościmy. Zachwalają metody naturalnej pielęgnacji włosów, które podzielamy i nawet stosujemy, jednak nasze włosy w związku z genetyką nie wyrosną w większej ilości. Może to być dla nas przygnębiające, ale włosy do przedłużania mogą być dla nas rewelacyjnym rozwiązaniem. Przede wszystkim musimy znaleźć metodę przedłużania włosów, która będzie dla nas najlepsza po względem trwałości i bezpieczeństwa. Nie warto oszczędzać na tego typu zabiegach, ponieważ może skończyć się to naprawdę złymi konsekwencjami takimi jak nadmierne wypadanie włosów, a nawet rany na skórze głowy. Niektóre metody są droższe, jednak zapewnią nam komfort noszenia oraz będą z nami naprawdę długo. Zazwyczaj dotyczy to metod laserowych. Metody ringowe będą mniej trwałe, przez co zabieg będzie trzeba poprawiać zacznie częściej. Do przedłużania naszych kosmyków dodatkowo najlepiej inwestować we włosy naturalne, ale końcowy efekt nie był sztuczny. Przedłużane włosy wcale nie są złym wyborem, ale pamiętajmy też, by dbać o skórę naszej głowy, by cebulki włosów nie osłabły przy noszeniu nie swoich włosów. 

Zagęszczanie włosów za pomocą kosmyków do przedłużania jest świetną metodą dla tych z nas, którzy mają problemy z gęstością włosów. Zadbajmy o to, aby wybrać się do odpowiedniego studia zajmującego się przedłużaniem włosów, a nasze włosy staną się gęstsze i zjawiskowe.