laetari.pl

Niedrogi kamienny zlew

 

Ostatnio przeprowadzamy wraz z mężem remont kuchni i mam w z związku z tym dużo obowiązków. Muszę pilnie poszukać dębowego stołu z krzesłami, kuchenki mikrofalowej, lodówki dwudrzwiowej. Interesuje mnie również kamienny zlew i szafka pod niego. Najlepiej jeśli zlew byłby zrobiony z granitu, a jego cena nie przyprawiała o zawrót głowy.

Innowacyjne kamienne zlewy w kuchniach

kamienny zlewPostanowiłam wejść w wyszukiwarkę internetową i przejrzeć oferty sklepów meblowych. Ceny są tam dużo niższe, aniżeli mielibyśmy robić zakupy bezpośrednio w sklepie. Nie wiem, z czego to wynika, ale takie są niestety realia. Z drugiej strony, wolałabym daną rzecz zobaczyć, dotknąć, poczuć, zanim dokonam zakupu. Myślę jednak, że w przypadku rzeczy do kuchni, pokuszę się o zakup online. Tym bardziej, że znalazłam w ofercie piękny kamienny zlew wykonany z granitu strzegomskiego. Cena jest również promocyjna, w zasadzie za całość musiałabym zapłacić około 300 zł wraz z przesyłką. Jest to korzystna cena, prawie dwukrotnie niższa niż w sklepie meblarskim. Ostatnio bardzo modne są kamienne zlewy, ponieważ nie widać na nich tak brudu, a także są łatwiejsze w obsłudze. Dużo skuteczniej się je czyści, a także lepiej się prezentując od tradycyjnych zlewów. Na pewno taki zlew będzie idealnie pasował do mojej nowej kuchni, przynajmniej taką mam nadzieję.

Wielu moich przyjaciół dokonało w ostatnim czasie zakupu kamiennego zlewu. Taki kamienny zlew charakteryzuje się oryginalnością i jest swoistym novum na rynku meblarskim. Co do zasady, dopiero kilka lat temu pojawił się w ofercie polskich sklepów. Mojej mamie również podoba się takie innowacyjne rozwiązanie, więc podejrzewam, że zostanie ona następną klientką mojego sklepu internetowego. Nie mmanic przeciwko, w końcu nie wykupiłam monopolu na kamienne zlewy w Polsce.