laetari.pl

Wytrzymałe worki Paclan

 

Każdy w domu ma kosz na śmieci, do którego wrzuca różne odpady. Jeżeli segregujemy śmieci, to posiadamy kilka koszy z rożnymi workami, do których są wrzucane odpady zmieszane, szklane, plastikowe, czy papierowe. Przy wyborze worków, warto kupować te mocne.

Rodzaje worków firmy Paclan

paclan workiW sklepach znajdziemy sporo rodzajów worków na śmieci, które mogą być stosowane w kosztach domowych i zewnętrznych. Poza miastami, specjalne, kolorowe worki są wydawane mieszkańcom w celu odpowiedniej segregacji, a w miastach możemy śmieci wrzucać do dowolnych worków, ale wrzucać je do właściwych kontenerów. Jedne z najlepszych na rynku są Paclan worki na śmieci o rożnej pojemności. Najczęściej się spotyka worki dziesięcio, piętnasto, dwudziesto i sześćdziesięciolitrowe. Pasują one do koszy okrągłych, kwadratowych, lub prostokątnych. Firma Paclan oferuje swoim klientom worki wiązane, z taśmą, zapachowe, czy prostym zakończeniem. Doskonale się sprawdzają na wszelkie odpady suche i mokre. Posiadają one grubą folię, dzięki czemu są wytrzymałe i nie jest widoczna ich zawartość. Im większa pojemność worka, tym mniej sztuk się znajduje w opakowaniu. Worki z taśmą umożliwiają wyciągnięcie ich z kosza bez konieczności dotykania worka, w więc będziemy mieli czyste ręce. Klasyczne modele firmy Paclan posiadają wyższe rogi, które ułatwiają zawiązanie worka po napełnieniu. Folia stosowana do produkcji worków jest podwójnie klejona na złączeniach, dzięki czemu są one mocne i nie pękają pod ciężarem zawartości.

Każdy kosz wymaga zastosowania worka, ponieważ chroni on jego wnętrze przed zabrudzeniami i umożliwia łatwe opróżnienie. Worki na śmieci są sprzedawane w formie niewielkich rolek, liczących maksymalnie kilkadziesiąt sztuk. Możemy je kupić w każdym sklepie gospodarczym.