laetari.pl

Ile drewna w damskim zegarku

Chcąc dbać o środowisko, zaczynamy od szczegółów. Zmieniamy nasze otoczenie, pozbywając się wszechobecnego plastiku. Firmy wychodzą temu na przeciw, produkując swoje wyroby z naturalnych tworzyw. Obecnie możemy na przykład kupić zegarek na rękę wykonany z kamienia albo drewna. Taki dodatek do stroju nie tylko jest ekologiczny, ale też wyjątkowy.

Piękne drewniane zegarki kuszą elegancją

zegarek drewniany damskiDo produkcji takiego zegarka używa się nieprzypadkowego drewna, gdyż musi to być przede wszystkim drewno, które jest wytrzymałe, ale też ozdobne. Dlatego najlepiej sprawdza się w tym przypadku orzech, klon, a także egzotyczny bambus lub drewno sandałowe. Zwłaszcza kobiety powinny być zadowolone z prezentu, gdyż taki zegarek pasuje do każdego stroju. Poza tym jest unikalny, dzięki układowi słojów w zastosowanym kawałku drewna. Wykonywany ręcznie, porządny zegarek drewniany damski musi się też cechować odpornością na uderzenia i zachlapanie, a wtedy nadaje się do noszenia na codzień. A przede wszystkim plusem jest to, że każda z nas może dobrać sobie do takiego zegarka drewniane okulary, zarówno korekcyjne jak i przeciwsłoneczne. Wystarczy wybrać model z takim samym rodzajem drewna, jaki był użyty w naszym zegarku. Zestaw taki łączy w sobie wyszukany wzór i jednocześnie prostotę, wpisującą się w zdobywający popularność styl życia zero waste. Drewno występuje w jasnych jak i ciemnych barwach.

Być może taki zegarek nie jest zbyt tani, ale na pewno wytrzyma wiele lat i podejrzewam, że będzie odporny nie tylko na wodę, ale też na zmieniajace się w modzie trendy. Drewno jest po prostu bardzo uniwersalne i zawsze będzie robiło dobre wrażenie jako dodatek, zwłaszcza w połączeniu z okularami, czy drewnianą biżuterią. Strzał w dziesiątkę na jesień.