laetari.pl

Oferowanie okien w niskiej cenie

Wszyscy kumple z mojej paczki prowadzili własne firmy. Tylko ja jeden pracowałem na etacie, bo nie miałem na siebie żadnego pomysłu. Długo zastanawiałem się co mógłbym robić i w końcu wpadłem na rozwiązanie, które było dla mnie idealne. Postanowiłem zająć się sprzedażą.

Sprzedaż okien na terenie całego województwa

okna zachodniopomorskieZamierzałem odnieść największy sukces wśród moich znajomych i do tematu zabrałem się bardzo poważnie. Praca w handlu dawała ogromne dochody a ja na to właśnie byłem zdecydowany i dlatego postanowiłem oferować okna Zachodniopomorskie było dość sporym województwem, przez co dawało spore możliwości. Dlatego swoje okna zamierzałem sprzedawać klientom nie tylko z miasta i okolic, ale właśnie z całego regionu. Z producentem okien, którym zresztą był mój wujek, wynegocjowałem korzystne warunki współpracy i dzięki temu mogłem nałożyć sporą marżę. Oszacowałem, że zarabiać na sprzedaży okien będę duże pieniądze. Zresztą oferowałem najlepsze i najmodniejsze rozwiązania, które zainteresowały wszystkich moich klientów. Sam wysyłałem oferty do potencjalnych klientów i jeździłem na spotkania. Szybko poznałem całe województwo, co znacznie ułatwiło mi pracę. Moimi oknami interesowało się mnóstwo osób i napływało do mnie sporo ofert. Zatrudniłem dodatkową osobę do pomocy, która zajmowała się dostarczaniem okien. Ja pracowałem w biurze i zajmowałem się przyjmowaniem zleceń. Później jeździłem na montaż okien do klientów, którzy tę usługę dodatkowo opłacili.

Dość szybko udało mi się odnieść ogromny sukces, który sprawił, że faktycznie byłem najlepszym przedsiębiorcą w województwie. Nie zamierzałem na tym poprzestać i zamierzałem oferować swoje rozwiązania na terenie całego kraju. Kto wie? Może za jakiś czas wejdę na rynki zagraniczne.