laetari.pl

Akcesoria dla rowerów

Ostatnio spełniłam moje marzenie i wymieniłam mojego niemalże dwudziestoletniego grata na nowy rower. Nie powiem, żeby łezka mi się w oku nie zakręciła za staruszkiem, ale jednak przyszła już najwyższa pora na zmiany. Ze staruszka nie za wiele dało się już wycisnąć, a poza tym targanie go codziennie na czwarte piętro bloku bez windy zaczęło już przerastać moje możliwości. Tak więc oto nowy i lekki nabytek zawitał na moim balkonie.

Bagażnik na rower

solidny bagażnik rowerowy przedniTeraz muszę przystosować mój nowy rower do moich wymagań. Ponieważ codziennie jeżdżę sporo kilometrów rowerem do pracy, bardzo waży jest dla mnie porządny bagażnik, w którym mogę schować laptop, torbę, drugie śniadanie i obiad do pracy, ubranie na zmianę i ewentualnie jeszcze jakieś inne koniczne rzeczy. Z tego względu zdecydowałam się na solidny bagażnik rowerowy przedni, który jest bardzo wygodny i bez problemu zmieści wszystkie moje konieczne rzeczy. Z tyłu z kolei mam przepięte specjalne torby rowerowe, tak, aby maksymalnie wykorzystać ładowność mojego roweru. Mój bagażnik przedni jest nie tylko bardzo ładowny i mocny, tak, że nie zniszczy się po miesiącu wożenia ciężarów, dodatkowo jest naprawdę ładny i doskonale pasuje do mojego stylu. Mój styl i przez to także mój rower, mocno się wyróżniają. Rower jest kolorowy, z przypiętymi do szprych koralikami (marzenie z dzieciństwa) oraz kolorowym, ozdobionym kwiatami bagażnikiem. Lubię, kiedy jest kolorowo.

Porządny bagażnik to ważna sprawa dla rowerzysty, który używa roweru do poruszania się po mieście. Trzeba w nim zmieścić wiele różnych rzeczy, często także zakupy, czy rzeczy, które trzeba przewieźć z miejsca w miejsce. Dlatego nie ma co oszczędzać na bagażniku. Oferta jest szeroka, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.