laetari.pl

Katalog z meblami kuchennymi na wymiar

Zdecydowałem się na remont kuchni. Odwlekałem to już dość długo i w końcu przyszedł czas, ażeby się tym zająć. Nie miał to być jakiś tam zwykły remont. Planowałem kupić nowe meble z najwyższej półki i zburzyć ścianę, żeby połączyć kuchnię z salonem. Wymagało to sporo pracy i pieniędzy.

Wybranie z katalogu mebli kuchennych na wymiar 

meble kuchenne na wymiar gdańskOd znajomego, który notabene wykonywał u mnie remont dowiedziałem się, że w Gdańsku jest jedna z najlepszych w kraju firm, która wykonuje meble na wymiar. Po zburzeniu ściany nie było opcji na wstawienie klasycznych mebli i musiałem rozważyć kupno tych wykonywanych na wymiar. Zamówiłem katalog z tej firmy, żeby sprawdzić jakiego rodzaju dostępne tam były meble kuchenne na wymiar Gdańsk był miastem, gdzie mieszkałem, co znacznie ułatwiało całą sprawę Katalog otrzymałem po dwóch dniach i zacząłem przeglądać dostępne w nim meble kuchenne. Rozwiązań było mnóstwo i wszystkie mi się podobały. Atut był taki, że mogłem wybrać wszystko co chciałem, bo przecież meble wykonywano na wymiar! Wybrałem sobie zestaw mebli i złożyłem zamówienie. Już następnego dnia pojawił się u mnie pracownik tej firmy, żeby dokonać pomiarów. Również przedstawił mi wstępny kosztorys i powiedział, że w takiej kuchni wybrane przeze mnie meble będą prezentowały się jeszcze lepiej niż na zdjęciu w katalogu. Byłem zachwycony i od razu dokonałem przedpłaty. Na wykonanie mebli musiałem trochę czekać, ale w tym czasie znajomy wyremontował całą kuchnię. Wyglądała idealnie.

Kiedy już meble były gotowe, to pracownik firmy, z której je zamówiłem przyjechał, ażeby je zamontować. Cały czas byłem obecny podczas tych prac i obserwowałem jak kuchnia zaczyna wyglądać jak ta z moich marzeń. Wybrałem solidne i bardzo modne meble z dobrej firmy.