laetari.pl

Turystyczny rower Evado 10.0

 

Rowery crossowe robią się coraz bardziej popularne, ponieważ coraz więcej osób decyduje się na wyprawy rowerowe. Jeżeli wyrusza się na inne kontynenty i podróżuje po różnych krajach, warto mieć rower bezawaryjny, który sprawdzi się na każdej trasie. 

Męski Evado 10.0 od Krossa

kross evado 10.0 dla mężczyznNie ma co ukrywać, Evado 10.0 jest stworzony z myślą o mężczyznach. Zarówno jeśli chodzi o konstrukcję ramy, jak i wyposażenie, trafia on w ich gust bez pudła. Jest on wyposażony w aluminiową ramę ze stopu Aluminium Lite, co oznacza, ze jest ona jednocześnie optymalnie sztywna, jak i ultralekka. W Evado 10.0 zastosowano amortyzator z sześćdziesięcio pięcio milimetrowym skokiem, który ma blokadę w manetce. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne i znacznie zwiększające komfort jazdy. Jeśli zaś chodzi o kwestię bezpieczeństwa, to odpowiadają za nie hydrauliczne hamulce tarczowe, które są niezawodne na każdej nawierzchni i w każdych warunkach. Kross Evado 10.0 dla mężczyzn to rower uniwersalny i wszechstronny. Napęd, który pozwala na zmianę trzydziestu biegów sprawdzi się nawet przy stromych podjazdach i górskich trasach. Rower jest oczywiście w pełni wyposażony. Czyli znajdziemy tam: komplet błotników oraz oświetlenia, wzmocniony bagażnik na dwie sakwy, podpórkę, a także przedni bagażnik (opcjonalnie). Koszt tego modelu to niecałe sześć tysięcy złotych i jest to naprawdę niewiele jeśli porównamy cenę Evado z wiodącymi, zagranicznymi markami. W tej cenie dostajemy wszystko, co najlepsze, a jeżeli tak jest, to nie ma po co przepłacać.

Modele crossowe, jak Evado 10.0, mają służyć maksymalnemu komfortowi podróży. Muszą być zatem uniwersalne i bezawaryjne, ponieważ tylko na taki sprzęt można zdać się bez reszty. Gdy ruszamy w daleką wyprawę warto pamiętać o zapasie kluczy oraz dodatkowym wyposażeniu.