laetari.pl

Projekty budynków w Opolu

 

Już od dziecka bardzo lubiłem rysować i snuć plany dotyczące budowy różnych budynków. Pamiętam, że jako kilkunastolatek zaskoczyłem swoich rodziców planem budowy domu dla naszej rodziny. Był on bardzo zaawansowany. Dlatego też nikogo nie dziwiło, że poszedłem na studia architektoniczne. Po ich skończeniu zacząłem szukać poważnej pracy.

Zaprojektowanie budynku w Opolu

projektowanie budynków opoleBędąc na studiach, całym sobą czułem, że architektura to moja pasja i plan na życie. Uwielbiałem swój kierunek, nie mogąc się jednak doczekać, kiedy będę mógł zacząć pracować w zawodzie. Kiedy skończyłem studia, byłem bardzo podekscytowany. Zacząłem rozsyłać swoje CV i listy motywacyjne po różnych biurach projektowych. Za każdym razem, kiedy dostawałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, byłem bardzo radosny. Moją główną dziedziną, w której czułem się najpewniej było sprawne projektowanie budynków Opole to spore miasto, więc liczyłem na to, że w końcu uda mi się zdobyć pracę. Ciągle wierzyłem w swój sukces i to nie był błąd! W końcu otrzymałem posadę w jednym z bardziej szanowanych biur architektonicznych. Miałem okazję pracować w zespole projektującym piękne budynki w moim rodzimym Opolu. Codziennie wstawałem do pracy z tak samo szerokim uśmiechem na twarzy. Dlaczego? Czułem, że spełniają się moje marzenia, które pielęgnowałem, odkąd byłem dzieckiem. Moje nieśmiałe plany stały się rzeczywistością, w co nadal nie mogłem uwierzyć.

Projektując opolskie budynki, czułem że spełniam się zawodowo. Wykonując zawód architekta, miałem wrażenie, że spełnia się mój sen z dzieciństwa. Byłem z siebie dumny. Czułem tę dumę również i ze strony moich bliskich, którzy cały czas wspierali mnie w moich dążeniach do celu. Teraz śmiało mogę nazwać się architektem, który buduje Opole.