laetari.pl

Kupno plafonu z czujnikiem ruchu

Od kiedy zaczęłam oferować imprezy okolicznościowe w swojej restauracji, to zgłaszało się pięć razy więcej klientów. Miałam pełne ręce roboty a weekendy stały się najbardziej pracowite dla mnie. Oczywiście wszystko związane było również ze zwiększeniem zysków.

Montaż nowego plafonu w łazience restauracyjnej

plafon z czujnikiem ruchuModernizowałam restaurację, żeby wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów. Skupiłam się na łazience, w której do dyspozycji były toalety oraz kabina prysznicowa. Nie odpowiadało mi oświetlenie, bo nie raz klienci pytali gdzie włącza się światło. Niektórzy radzili sobie jakoś po ciemku, ale musiałam to zmienić. Pierwsze, co przyszło mi do głowy, to plafon z czujnikiem ruchu, który idealnie nadawałby się do łazienki w restauracji. Pojechałam kupić taki plafon i wybrałam się od razu do firmy, w której zaopatrywałam się od samego początku. Dostępne tam było nowoczesne i praktyczne oświetlenie, więc zdawałam sobie sprawę, że interesujący mnie plafon kupię bez problemu. Wszystko przebiegło pomyślnie i wróciłam do restauracji z nowiutkim plafonem posiadającym czujnik ruchu. Swojego pracownika poprosiłam, żeby natychmiast zamontował w łazience ten plafon. Odpowiadał on za takie kwestie i od razu zabrał się do działania. Oczywiście pomysł z plafonem zawierającym czujnik ruchu sprawdził się natychmiast i klienci od razu docenili taką dogodność. Nikt nie musiał martwić się o poszukiwanie włącznika na ścianie, bo plafon zapalał się od razu, jak ktoś wszedł do środka.

Imprezy okolicznościowe odbywały się w mojej restauracji co weekend. Zatrudniłam dodatkowych kelnerów i kucharza. Oceny moja restauracja miała bardzo wysokie, a wszystko dzięki profesjonalnym pracownikom, których zatrudniałam. Wszystko szło pomyślnie i w dobrym kierunku.