laetari.pl

Torby papierowe z nadrukiem od producenta

 

W mojej cukierni serwowane były tylko ciasteczka domowej roboty. Piekłam też smaczne drożdżówki bez zbędnych dodatków, spulchniaczy czy konserwantów. Klienci lubili robić u mnie zakupy i mi ufali. Miałam smaczne i zdrowe ciasta a moja cukiernia była znana w całym mieście.

Zamówienie toreb papierowych

torby papierowe z nadrukiem producentKlientów mi przybywało z każdym miesiącem i musiałam pomyśleć o nowych opakowaniach na ciastka. Nie chciałam ich sprzedawać w torbach foliowych, bo miały one niekorzystny wpływ na środowisko. Najlepszym rozwiązaniem były torby papierowe, do których mogłabym pakować zakupy swoich klientów. Córka podpowiedziała mi, ażebym wzięła pod uwagę nadruk z logo cukierni, bo będzie to dla mnie dodatkowa reklama. Córka zdecydowanie miała rację, dlatego zdecydowałam się postawić na takie rozwiązanie. Najlepsze torby papierowe z nadrukiem producent z Bydgoszczy oferował, dlatego od razu zgłosiłam się do tego konkretnego człowieka. Zapytał mnie o nadruk, jaki chcę mieć na papierowych torbach, to powiedziałam, że wystarczy adres cukierni i logo. Przesłałam mu projekt nadruku drogą elektroniczną a on przyjął moje zlecenie na wyprodukowanie toreb papierowych. Zamówiłam ich dużą ilość, bo każdego dnia odwiedzało mnie prawie stu klientów. Torby oczywiście od samego początku były w cukierni płatne, dlatego za te papierowe również zamierzałam pobierać opłatę. Torby tego typu jednak były tańsze od foliowych i miałam świadomość, że klienci mojej cukierni będą zadowoleni taką zmianą.

Torby papierowe sprawdziły się rewelacyjnie. Regularnie składałam na nie zamówienia i brałam je w różnych rozmiarach. Postanowiłam też wprowadzić do oferty chleb domowej roboty, bo znalazłam przepis, który zawsze mi wychodził. Klientów pieczywo na pewno też zainteresuje.