laetari.pl

Przedłużanie rzęs – dla kogo?

Rzadko kto rodzi się z bardzo gęstymi, ciemnymi, długimi rzęsami, które nie wymagają dodatkowego podkreślenia. Jeśli już taka osoba się trafi, bardzo często jest to mężczyzna, przez co wywołuje napady niekontrolowanej zazdrości u kobiet, które są skazane na korzystanie z tuszy do rzęs i zalotek.

Komu spodobają się sztuczne rzęsy?

przedłużanie rzęs warszawa tanioZnalezienie tuszu idealnego i codziennego jego stosowanie jest, niestety, męczące, a do tego podczas demakijażu możemy uszkodzić czy nawet wyrwać cenne włoski. Jednym z rozwiązań polecanych dla kobiet, które nie są zadowolone z oprawy swoich oczu, a do tego nie lubią tracić czasu na makijaż, jest korzystanie ze sztucznych rzęs. Niektóre panie doklejają je sobie na wielkie wyjścia – cały pasek albo pojedyncze kępki, możliwe jest jednak skorzystanie z zabiegu, po którym sztuczne rzęsy utrzymują się nawet do sześciu tygodni (jednak po około trzech należy je uzupełniać, aby ukryć ewentualne ubytki). Do zabiegu stosuje się rzęsy z futra norek, jedwabne albo też syntetyczne. Zdecydowane najlżejsze z nich są te z norek, dlatego to właśnie je wykorzystuje się do zagęszczania rzęs metodą 2:1 i 3:1, co oznacza, że do jednej rzęsy naturalnej dokleja się dwie lub trzy sztuczne. Takie metody jak przedłużanie rzęs warszawa tanio oferuje, dlatego jest to popularny zabieg wśród warszawianek. Najbardziej naturalne efekty uzyskuje się przy wykorzystaniu metody 1:1, a dodatkowo, jeśli korzysta się z rzęs z futra syberyjskich norek, to cechuje je różna długość, co tym bardziej wygląda naturalnie.

Na znacznie gęstsze rzęsy decydują się kobiety, które lubią bardziej przesadzony, teatralny efekt, a także kobiety, których rzęsy z natury są bardzo rzadkie. Przed zabiegiem warto wykonać hennę rzęs, co je przyciemni i pozwoli nam zrezygnować z tuszu do rzęs już po wykonaniu zabiegu – choć oczywiście z niego także można wciąż korzystać.