laetari.pl

Zegarek z charakterem

 

Święta coraz bliżej i nie wiesz co kupić? Modne dodatki są zawsze mile widziane i jeśli chcesz obdarować bliską osobą czymś naprawdę unikatowym, możesz wybrać zegarek, który ostatnio jest coraz modniejszy, nawiązuje do kultury ekologicznej i naprawdę wyróżnia się z tłumu. A jest to zegarek wykonany z drewna!

Niezwykły zegarek dla niezwykłej osoby

drewniany zegarekNiezależnie czy chcesz podarować go ukochanej kobiecie czy mężczyźnie, mamie czy tacie, na pewno znajdziesz odpowiedni model. Są dostępne zarówno z mniejszą tarczą (około 29 milimetrów) oraz większą (około 42 milimetrów). Dzięki drewnianej kopercie wyróżniają się bardzo wzornictwem na tle dzisiejszych zdominowanych przez metal i plastik projektów zegarków. Często dodatkowym akcentem stanowczo zmieniającym charakter zegarka jest kolorowy, materiałowy pasek. Do wyboru często jest nawet dziesięć kolorów, co całkowicie zmienia odbiór. W zegarkach najczęściej montowane są kwarcowe mechanizmy i warto tutaj szukać takich modeli, które mają japońskie lub inne wysokiej jakości mechanizmy, a nie chińskie. Zegarek jest lekki, ponieważ drewno nie należy do najcięższych materiałów i jest bardzo wygodny w noszeniu. Najczęściej nylonowy pasek idealnie pasuje do materiału koperty. Drewniany zegarek jest nadal nowością i potrafi zaskoczyć największych koneserów nietypowych dodatków. Należy tylko uważać, bo ze względu na specyfikę drewna, nie jest to zegarek, w którym można się kąpać czy nurkować, ale oczywiście jest on zabezpieczony przed wilgocią i odporny na zachlapania.

Jeżeli chcesz ucieszyć prezentem bliską osobę, zegarek wykonany z drewna jest na pewno dobrym pomysłem. Nie tylko jest praktyczny, ponieważ pokazuje czas, a w niektórych mechanizmach też jest umieszczony kalendarz, ale jest modnym dodatkiem, który podkreśla styl noszącego. Na pewno wywołasz na twarzy obdarowanego lub obdarowanej zadowolenie i lekkie zdziwienie.