laetari.pl

Rolety plisowane są idealnym rozwiązaniem do domu

Wraz z mężem przeprowadziliśmy się niedawno do nowego mieszkania. Nasze nowe lokum znajdowało się na całkiem niedawno wybudowanym osiedlu, co wbrew pozorom miało więcej zalet niż wad. Od samego początku mogliśmy dobierać dodatki do wnętrza. W końcu diabeł tkwi w szczegółach, prawda?

Dlaczego zdecydowaliśmy się na roletę na wymiar?

rolety na wymiar plisowaneKiedy przyszedł czas na wybieranie rolet nie tylko do sypialni, ale również do łazienki i pokoju dziennego, sądziłam, że z Mikołajem nie będziemy mogli się dogadać. Ku mojemu zaskoczeniu bez najmniejszego problemu razem zdecydowaliśmy się na rolety na wymiar plisowane. Zazwyczaj jednak bywa tak, że z Mikołajem mamy kompletnie różne gusta, dlatego byłam mile zaskoczona, gdy okazało się, że podoba nam się ta sala roleta. Wybraliśmy rolety plisowane na zamówienie, ponieważ nasze okna nie mieszczą się w podziale standardowych okien. Jednak nie stanowiło to dla nas żadnego problemu. Jak się okazało rolety na wymiar plisowane są bardzo łatwe w montażu i nie potrzebowaliśmy fachowca, który pomógłby nam w tym. Co dodatkowo było według nas ogromnym plusem, ponieważ kiedyś wybraliśmy takie rolety, które nie potrafiliśmy zamontować. Z tego co zdążyłam się zorientować, istnieją dwie możliwości, jeśli chodzi o zamontowanie rolet. Pierwsza – czyli bezinwazyjna oraz inwazyjna. Jaka się różnica między pierwszym sposobem a drugim? Bezinwazyjny sposób przede wszystkim oszczędzi nam wiercenie. Rolety plisowane można otrzymać w różnych cenach. Wszystko jest zależne od materiału czy wymiaru, który was interesuje.

Zaletą, która najbardziej przekonała mnie jak i mojego męża jest to, że rolety plisowane poruszają się zarówno w dół jak i górę, dzięki czemu istnieje możliwość ustawienia rolet plisowanych na takiej wysokości, jaką tylko sobie wymyślimy. Na przykład możemy odsłonić górną część okna, a zakryć jego dolną część czy nawet po środku okna umieścić roletę plisowaną.