laetari.pl

Stylowy karnik nad oknem w salonie

 

W przyszłości chciałam zajmować się aranżowaniem wnętrz. Oczywiście doświadczenia żadnego nie posiadałam i dopiero wszystkiego się uczyłam. Byłam jednak pewna, że uda mi się zrealizować plany związane z moją przyszłością zawodową. Dobrze rokowałam zdaniem nauczycieli.

Karnisz pojedynczy do salonu najlepszym wyborem

karnisze pojedynczeRodzice od dawna planowali zrobić remont w salonie i w końcu się zdecydowali. Cieszyłam się nawet z tego faktu, ponieważ planowałam się nieco wykazać. Miałam poczucie smaku i potrafiłam dopasować różne dodatki. Mama poprosiła mnie o pomoc przy oknie. W salonie było jedno duże okno i mama nie wiedziała jaki zawiesić nad nim karnisz. W ostatnim czasie modne były karnisze pojedyncze, które cechowała nienaganna elegancja. Wiedziałam, że taki karnisz najlepiej się sprawdzi w salonie, ponieważ był stylowy. Mama przyznała mi rację i poprosiła, żebym pojechała z nią na zakupy, ponieważ miałam pomóc jej wybrać odpowiedni karnisz. W sklepie, który odwiedziłam z mamą był największy wybór karniszy i oczywiście było sporo pojedynczych. Mama zdecydowała się kupić ten, który jej poleciłam i byłam zadowolona. W domu tata zawiesił karnisz nad oknem a mama przywiesiła firankę. Była pod wrażeniem, ponieważ karnisz pasował idealnie i mama uznała, że wybór tego konkretnego karnisza był najlepszym wyborem. Cieszyłam się, ponieważ nie byłam pewna, czy mamie takie rozwiązanie się spodoba. Wiedziałam jakie stylizacje były modne i dokonałam najlepszego wyboru.

Dzięki remontowi, który robili rodzice i moim wyborze karnisza, wiedziałam już, że posiadam talent i poradzę sobie przy wszelkich aranżacjach. Oczywiście przez cały czas pilnie się uczyłam i już nie mogłam doczekać praktyk u boku doświadczonego specjalisty, który miał mnie uczyć.