laetari.pl

Najlepszy cewnik Foleya

 

Działanie ludzkiego organizmu jest bardzo skomplikowane. Abyśmy mogli cieszyć się długoletnim zdrowiem nasz organizm musi funkcjonować bez zarzutów. Jeżeli jednak nasz stan zdrowia ulega pogorszeniu należy oddać się w ręce specjalistów. Najlepsi specjaliści stawiają na użycie najlepszych jakościowo produktów takich jak na przykład cewnik Foleya. Jest on wykorzystywany między innymi w oddziałach szpitalnych.

Zakładanie cewników Foleya

cewnik foleyaPacjenci, którzy borykają się z problemami związanymi z układem moczowym często są zmuszeni do skorzystania z cewnika Foleya. Jest to prosty produkt, który zapewnia swobodny odpływ moczu z pęcherza moczowego. Według obowiązującego prawa cewnik Foleya kobietom zakładają pielęgniarki, a mężczyznom lekarze. Procedura założenia cewnika nie jest skomplikowana, ale musi być wykonana z zachowaniem zasad aseptyki i antyseptyki. Cewnik przypominający wyglądem rurkę występuje w wielu rozmiarach. Posiada balonik, który po wprowadzeniu cewnika do pęcherza moczowego zostaje wypełniony wodą do wstrzyknięć i zabezpiecza produkt przed wysunięciem. Zabieg założenia cewnika jest nieprzyjemny, ale bezbolesny dzięki zastosowaniu preparatu znieczulającego, który nakłada się w sposób jałowy bezpośrednio na cewnik. Odpowiedni dobrany rozmiar cewnika do ujścia naszej cewki moczowej sprawia, że cewnik bez trudu zostaje założony. Może być utrzymany do czternastu dni. Po tym okresie należy go usunąć lub wymienić na nowy.

Bez wątpienia cewniki Foleya stosuje się bardzo często. Są idealnym rozwiązaniem na bezpiecznie odprowadzenie moczu z pęcherza moczowego w sytuacjach, kiedy nasz układ moczowy ma z tym trudności. Cewniki są prostymi produktami, które zapewniają całkowite bezpieczeństwo. Są hipoalergiczne oraz dostępne w każde aptece. Cieszą się wielkim uznaniem wśród specjalistów.