laetari.pl

Lampa nocna z nowoczesnymi rozwiązaniami

 

W dzisiejszych czasach mamy do dyspozycji naprawdę niezliczoną ilość różnorodnych nowoczesnych rozwiązań technologicznych które znacznie ułatwiają nam życie. Dosięgły one wszystkie dziedziny naszego życia, także te związane z oświetleniem.

Nowoczesna lampka nocna na pilota

nowoczesne lampki nocneJakiś czas temu zauważyłam, że znacznie łatwiej mi zasnąć jeśli siedzę w mniej oświetlonym pomieszczeniu. Przed snem często sprawdzam maile i odpisuję na wiadomości przyjaciół, lecz światło monitora laptopa często sprawiało, że bolała mnie głowa. W jednym z artykułów przeczytałam, że w takich przypadkach pomóc może lampka nocna, która nie daje tak dużo światła żeby zaburzyć produkcję melatoniny w naszym organizmie. W jednym ze sklepów z różnorodnymi lampami znalazłam nowoczesne lampki nocne, które okazały się niezwykle przepiękne już same w sobie. Dzięki temu mogły nie tylko umilić mi wieczory spędzone przy laptopie, ale także za dnia pełnić funkcję dekoracyjną. Moją uwagę przykuła szczególnie jedna lampka która posiadała do zestawu pilota! Mogłam nim nie tylko wygodnie włączać ją i wyłączać, ale także regulować kolor światła i jego natężenie. Co więcej lampka posiadała wejście na usb, więc mogłam również przy niej naładować swój telefon! Bardzo ucieszyła mnie ta opcja zważywszy na fakt, że kabel od ładowarki mam naprawdę krótki, więc ta opcja dostępna w lampce w zasadzie ” z nieba mi spadła”. Dzięki temu mogłam przeglądać wygodnie w łóżku ładujący się smartphone.

Nowa lampka spełnia swoje zadanie w stu procentach. Dołączony do niej pilot okazał się niezawodny i rzeczywiście znacznie ułatwia codzienność. Mogę włączyć lampkę z odległości lub ją wyłączyć bez potrzeby ruszania się z ciepłego i wygodnego łóżka, oraz oczywiście włączyć ciepłe światło pomagające nam w zaśnięciu.