laetari.pl

Wywoływanie zdjęć w różnych formatach

W dzisiejszych czasach zdjęcia robi każdy z nas. Niektóre z nich wrzucamy na nasze portale w mediach społecznościowych, inne zostawiamy dla siebie w galerii telefonu. Są jednak takie zdjęcia, które aż proszą się o ich wywołanie, a warto zaznaczyć, że proces ten jest dziś nie tylko natychmiastowy, ale także tani.

Tania odbitka fotograficzna

tanie odbitki onlineJakiś czas temu moja przyjaciółka kupiła sobie polaroida i od tamtej pory, kiedy tylko mamy możliwość się spotkać, zawsze zrobimy nim jakieś wspaniałe zdjęcie. Na początku nie byłam przekonana do takiego aparatu, lecz z biegiem czasu zaczęłam się naprawdę wkręcać w fotografię i zapragnęłam również taki posiadać. Niestety w dzisiejszych czasach nie jest to zbyt opłacalne, bo o ile na sam sprzęt możemy uzbierać pieniążki o tyle wkłady do takiego aparatu są niesłychanie drogie, a także pakowane w zasadzie po kilka sztuk. Nie było mnie zatem stać na taką zabawę, więc z zazdrością spoglądałam na jej aparat. Kiedy jednak podzieliłam się swoim smutkiem z mamą, ta zapytała się mnie, dlaczego po prostu nie wywołam zdjęć i wtedy mnie olśniło! Całkowicie zapomniałam, że przecież w każdej chwili mogę zrobić tanie odbitki online, które już niejednokrotnie w przeszłości zamawiałam. Tym bardziej, że w dzisiejszych czasach zdjęcia można wywoływać naprawdę w różnorodnych formatach, także w kwadratowych oraz do złudzenia przypominających fotografie z polaroida! Wystarczy po prostu przesłać zdjęcia na stronę, która oferuje takie odbitki, zamówić, poczekać kilka dni i gotowe! A na dodatek cena takich odbitek jest po prostu śmiesznie tania w porównaniu do zakupu wkładów do polaroida.

Kiedy powiedziałam o swoim pomyśle przyjaciółce, oraz pokazałam jej wywołane zdjęcia, ta przyznała mi stuprocentową rację. Co więcej, sama postanowiła sprzedać polaroida i tak jak ja wywoływać swoje zdjęcia, a za cenę sprzedanego sprzętu dokupiła nawet specjalne malutkie obiektywy przeznaczone do aparatów w telefonie! Teraz eksperymentujemy ze zdjęciami na całego i coraz częściej je wywołujemy wspólnie.