laetari.pl

Używałem do brody dobrego szamponu

Od kiedy weszła moda na zarost to sam postanowiłem zapuścić brodę. Dziewczynom się to podobało a ja przynajmniej wyglądałem lepiej. Nawet chodziłem czasami do fryzjera na przycięcie brody, ale ostatnio zabrakło mi na to czasu i nieco się w tym temacie zaniedbałem.

Dobrze oczyszczona broda dzięki dobremu szamponowi

oczyszczający szampon do brodyW końcu udało mi się znaleźć więcej czasu i udałem się do fryzjera na obcięcie włosów i oczywiście skrócenie brody. Fryzjer od razu zwrócił uwagę na moją brodę i stwierdził, że od razu widać, że przestałem o nią dbać. Przyciął mi ją i użył specjalnych kosmetyków. Broda po tym zabiegu była o niebo lepsza. Wyglądała na zadbaną i była doskonale oczyszczona. Od razu go zapytałem czego użył. Fryzjer powiedział, że to był dobry oczyszczający szampon do brody, którego używał od niedawna. Poprosiłem go od razu, by pokazał mi opakowanie i udzielił informacji gdzie taki kosmetyk można nabyć. Szampon był ogólnie dostępny i zaraz po wyjściu z salonu fryzjerskiego udałem się do drogerii. Od razu poprosiłem ekspedientkę o podanie tego konkretnego szamponu. Ekspedientka również zaoferowała mi balsam, który wielu klientów ceniło. Co prawda fryzjer na temat balsamu nic mi nie mówił, ale zdecydowałem się na jego zakup. Przeczytałem dokładnie instrukcje, bo nie wiedziałem jak często mogłem używać kosmetyków. Szampon oczyszczający przeznaczony był do codziennego stosowania i używałem go każdego dnia. Broda dzięki temu była zadbana i ładnie pachniała. Czułem się o wiele lepiej.

Moja dziewczyna była zachwycona takimi zmianami i uznała, że w końcu dobrze wyglądam. Mimo braku czasu uznałem, że o wygląd zawsze trzeba dbać a to wcale nie było czasochłonne zajęcie. Zawsze znalazłem czas rano, by o siebie zadbać co mi zdecydowanie pasowało.