laetari.pl

Mój synek dostał nowe łóżko

Przyjście na świat pierwszego dziecka było dla mnie prawdziwą rewolucją. Tak na prawdę zmieniło się dosłownie wszystko. Na szczęście zmiana była bardzo pozytywna. Wraz z żoną nie mogliśmy się doczekać tego momentu. Oczywiście okres przygotowań minął bardzo szybko. My w tym czasie mieliśmy sporo pracy.

Kupiliśmy nowe łóżeczko dla dziecka 

białe łóżko dla dzieckaTrzeba było przemeblować nasze mieszkanie i zakupić trochę inne meble, które będą przystosowane dla malucha. Jednak czas minął bardzo szybko, a nasza pociecha rosła jak na drożdżach. Po dosłownie dwóch latach sprzedaliśmy łóżeczko dla niemowlaka i znowu zaczynaliśmy mały remont. Synek trochę podrósł i trzeba było przystosować pokój. Jeżeli chodzi i łóżko to nie mieliśmy problemu. Od jakiegoś czasu podobało nam się modne białe łóżko dla dziecka, które było wykonywane przez dobrą firmę. To było rozwiązanie w sam raz, ponieważ można było zamówić odpowiedni wymiar. Wtedy bezpośrednio wszystko by by pasowało do pozostałych mebli. Na dodatek biały kolor był bardzo elegancki i pasował do każdej przestrzeni. Nasz synek był zachwycony nowym miejscem do spania. Chociaż jak to maluch kompletnie nie rozumiał dlaczego poprzednie zostało usunięte z pokoiku. Na szczęście ta zmiana wpłynęła bardzo pozytywnie. Łóżeczko dla dziecka było zaprojektowane w taki sposób, że zapewniało bezpieczeństwo. Dzięki temu rodzic mógł być spokojny i wiedział, że nie powinno nic złego się wydarzyć.

Jednak lepiej było mieć oczy na około otwarte. Dzieci miały różne pomysły i nie można było wszystkiego od razu przewidzieć. Nawet w przypadku bardzo bezpiecznego łóżeczka dla najmłodszych. Drugie przemeblowanie trwało oczywiście krócej niż pierwsze. Część mebli mogła pozostać jeżeli chodziło o szafy, kufry i inne miejsca przystosowane do przechowywania ubrań oraz zabawek dla dzieci.