laetari.pl

Można zamówić materac na wymiar

Ostatnio wprowadziliśmy się do naszego nowego domu. Stopniowo kupujemy do niego nowe meble. Większość z nich robione jest na zamówienie. W związku z tym wymiary mebli nie są standardowe. Dopasowujemy je do konkretnych pomieszczeń. Pojawił się jednak pewien wyjątek, który stał się dla nas pewnym wyzwaniem. Nie mogliśmy znaleźć materacy na łóżka dzieci.

Materace dopasowane do wymiarów łóżek

polecany producent materacy na wymiarMamy dość sporą rodzinkę, bo mamy aż czwórkę dzieci. Najstarsze z nich ma już piętnaście lat, pozostałe zaś poniżej dziesięciu. Do tej pory mieszkaliśmy w dość sporym mieszkaniu w bloku, jednak było ono trochę zbyt małe jak chodzi o nasze potrzeby. W ubiegłym miesiącu zakończyliśmy więc budowę swojego domu, do którego w pełni wprowadziliśmy się w ubiegłym tygodniu. Chcieliśmy, aby cały dom urządzony był wedle naszych wymagań. Zamówiliśmy więc większość  mebli na wymiar, w tym również łóżka dla dzieci. Jak się jednak okazało, nie mogliśmy dostać do nich materacy, które pasowałyby do stelażu. Na szczęście pomógł nam polecany producent materacy na wymiar, u którego zamówiliśmy naprawdę wysokiej jakości materace, które zostały idealnie dopasowane pod niestandardowe wymiary łóżek. Firmę te poleciła nam moja znajoma, która parę lat temu zmagała się z podobnym wyzwaniem co my. Poza idealnymi rozmiarami, materace są również dostosowane jak chodzi o twardość. W każdym wieku, w zależności też od wagi, każdy potrezbuje trochę innego typu materaca.

Dobranie materaca na łóżka, które zamówiliśmy do naszego domu, okazało się sporym wyzwaniem. Nie mogliśmy znaleźć w żadnym sklepie czegoś, co pasowałoby do stelaży. Na szczęście znajoma poleciła mi firmę, która produkuje materace na wymiar. Dzięki temu mamy w pełni profesjonalne, wysokiej jakości materace.