laetari.pl

Pierścionek z bursztynem w prezencie

Zbliżały się pięćdziesiąte urodziny mojej mamy, a ja nie wiedziałam co powinnam jej kupić. Chciałam dać jej coś wyjątkowego, coś co stanie się dla niej ważne. W końcu pięćdziesiąte urodziny to bardzo ważne wydarzenie. Mieszkamy na Śląsku, ale moja mama  urodziła się nad morzem, więc pomyślałam, że może fajnie byłoby kupić jej coś w jakiś sposób z tym powiązanego. W końcu wpadłam na to, że kupię jej coś z bursztynem, który mama bardzo lubi.

Na prezent wybrałam złoty pierścionek z bursztynem

złoty pierścionek z bursztynem cenaMoja mama bardzo lubi biżuterię, więc pomyślałam, że kupię jej jakiś dodatek z bursztynem. Na początku pomyślałam o kolczykach ale potem stwierdziłam, że mama jednak bardziej lubi pierścionki. W swojej kolekcji mama ma najwięcej złotej biżuterii, więc stwierdziłam, że muszę kupić właśnie złoty pierścionek z dodatkiem bursztynu. Myślałam, że jeżeli będę kupować złoty pierścionek z bursztynem cena nie będzie bardzo wysoka. Tymczasem okazało się, że jest to bardzo popularny na rynku typ pierścionka i jubilerzy cenią go sobie dość drogo. Dlatego też stwierdziłam, że poszukam czegoś w Internecie. U jubilera w moim mieście wszystkie pierścionki, na które było mnie stać miały bardzo małe oczko, a ja chciałam kupić mamie jednak coś bardziej „wystrzałowego” i rzucającego się w oczy. W Internecie na szczęście udało znaleźć mi się coś w całkiem dobrej cenie i do tego bardzo ładnego. Miałam dużo szczęścia.

Mamie prezent spodobał się bardzo. Właściwie byłam trochę zdziwiona jej reakcją, bo widać było, że niesamowicie się wzruszyła. Kiedy jeszcze przeczytała kartkę urodzinową z długimi życzeniami, które jej napisałam aż się rozpłakała. Ale były to łzy szczęścia, więc jestem pewna, że mogę powiedzieć, że dobrze się spisałam w tym roku jeżeli chodzi o urodziny mojej mamy. W jej urodziny spędziłyśmy wspólnie naprawdę miły dzień.