laetari.pl

Pomocne implanty u dentysty

Któregoś dnia w moim życiu stało się coś tak strasznego, że myślałam, że już sobie z tym nie poradzę. Wracałam z baru, po wieczornym spotkaniu z przyjaciółkami. Wtedy też na ulicach pojawił się pierwszy lód i absolutnie nie byłam na to gotowa. Poślizgnęłam się i poleciałam na jakąś bramkę. Straciłam wtedy ząb.

Ubytek w uzębieniu zakryjesz implantem

Implanty stomatologiczne WrocławZęba nie udało się odzyskać, tak więc przez jakiś czas chodziłam ze szczerbą. Nie mogłam na siebie patrzeć, wstydziłam się wychodzić z domu i uśmiechać, zwłaszcza, że była to jedynka, czyli najbardziej rzucający się w oczy ząb. Mogły mnie uratować tylko Implanty stomatologiczne Wrocław podobno robił najlepsze. Przeszukałam cały internet, żeby znaleźć specjalistę, który zrobi to u mnie jak najlepiej i nie martwiłam się tym, że będę musiała ze dwie godziny do niego jechać. Chciałam jak najszybciej dostać swój implant i było to dla mnie priorytetem. Stomatolog faktycznie wykazywał się profesjonalizmem, miło mi się z nim rozmawiało i widać było, że ma fach w ręku i zamiłowanie do pracy. Zrobił mi wycisk, kazał pokazać zdjęcie zęba, żeby zobaczyć, czy jest tam jeszcze korzeń. Okazało się, że jeszcze był, dlatego ząb można było odbudować na koronie, poprzez leczenie kanałowe i wprowadzenie do korzenia implantu. Ucieszyłam się, bo zawsze dzięki temu zapłaciłam mniej niż się spodziewałam. Udało się nam w krótkim czasie odbudować ząb, bo po zaledwie trzech wizytach.

Cieszmy się więc z zębów, póki je jeszcze mamy i uważajmy na nie, gdy chodzimy po lodzie. Polecam też i zakładanie jakichś ochraniaczy na uzębienie, bo lepiej tak niż potem się męczyć tak jak ja z brakiem zębów. Po założeniu implantów znów mogę się uśmiechać i pozbyłam się kompleksów, które nabyłam, po tym nieszczęsnym wypadku.