laetari.pl

Szukałam zarządcy do bloku

 

Jako jedna z osób zasiadających w radzie mieszkaniowej miałam pełne ręce roboty. Nasz poprzedni zarządca się przeprowadził, więc potrzebny był ktoś w jego zastępstwie. To zadanie spadło na mnie, jako na osobę, która najlepiej się na tym znała i miała doświadczenie w rekrutacjach.

Zarządca wspólnoty a rekrutacja

zarządca wspólnoty mieszkaniowej krakówSami nie chcieliśmy się bawić w administrowanie, bo sprawy papierkowe zajmują mnóstwo czasu. Dobry zarządca wspólnoty mieszkaniowej kraków wykona wszystko w krótkim czasie, a my możemy spać spokojnie. Dałam ogłoszenie, że poszukujemy takiego zarządcy. Zgłosiło się do nas kilka osób. Niestety, większość z nich nie spełniała naszych kryteriów. Nie mieli odpowiedniego doświadczenia, ani wykształcenia. Już traciłam nadzieję, że jakiś zarządca wspólnoty mieszkaniowej kraków się do nas zgłosi. Na szczęście byłam w błędzie. Napisał do nas zarządca, który się przeprowadzał z rodziną z Warszawy i szukał nowej pracy na miejscu. Nie tylko ukończył studia z zakresu administracji o specjalizacji zarządzania nieruchomościami, ale także wcześniej przez cztery lata zarządzał jedną kamienicą. Sprawdziłam jego referencje i okazały się doskonałe. Chętnie się z nim spotkałam na rozmowie kwalifikacyjnej. Był bardzo miły i przyjazny, ale przy tym rzeczowo odpowiadał na moje pytania, dopytywał się o poprzedniego zarządcę i jego styl zarządzania. Odpowiedziałam mu na wszystkie pytania i pokazałam jak wygląda nasz blok. Po konsultacji z pozostałymi członkami wspólnoty podjęłam decyzję o zatrudnieniu zarządcy.

To była bardzo dobra decyzja. Pan Dariusz świetnie się sprawdza na tym stanowisku. Zatrudnił już nawet ekipę budowlaną, która będzie remontować nam klatkę schodową! Nie mogę się doczekać aż zobaczę, jak nasz odświeżony blok będzie wyglądał.