laetari.pl

Oferowałem wysokiej klasy druk

Dla mnie własny biznes był pewnym celem. Chciałem pracować sam dla siebie i mieć pewność, że stanę się samowystarczalny. Nie chciałem dłużej pracować na zlecenie innych i dostosowywać swojego czasu do ich oczekiwań.

Otworzyłem własną drukarnię w Toruniu 

druk toruńJa miałem własny pomysł dla siebie i chciałem go realizować. Już podczas studiowania zauważyłem potencjał płynący z dobrej lokalizacji swojego przedsiębiorstwa. Okazało się, że to czasami ona sprawia o ilości klientów jaką mamy. Dla mnie to było bardzo cenną wskazówką, ponieważ mogłem lepiej przygotować się do roli przedsiębiorcy. Mając plan oraz konkretny cel chciałem otworzyć własną drukarnię. Jednak nie zamierzałem skupiać się tylko i wyłącznie na studentach. Mnie interesowała współpraca z większymi placówkami. Agencje reklamowe oraz osoby chcące nadruki na własnym samochodzie mogły znaleźć u mnie wsparcie. Jednak aby oferowany przeze mnie druk toruń był skuteczny musiałem zainwestować w najlepsze drukarki oraz wysokiej jakości sprzęt pozwalający na szybką i sprawną pracę. Oczywiście kredyt pomógł mi w finalizacji swoich marzeń. Jednak własna drukarnia dawała mi o wiele większe możliwości niż praca na etacie. Okazuje się, że mam bardziej elastyczny grafik i jestem sam sobie szefem. W dodatku oferują taki rodzaj druku jaki uznam za słuszny i nie muszę podporządkowywać się pod sztywne wymogi stawiane przez obcego szefa, który ma czasami nie realne wymagania co do swoich pracowników.

Druk jaki oferowałem miał na prawdę dobrą jakość i szybkość realizacji. Dzięki temu moi klienci nie musieli długo czekać na większe zlecenie. Taka wydajność generowała też większe zyski, a ja cieszyłem się, ponieważ powoli mogłem spłacać kredyt. Wizja mojej własnej firmy stała się rzeczywistością.