laetari.pl

Spodobał mi się rożek minky

 

Nie dawno urodziłam swoje pierwsze dziecko. Jestem najszczęśliwszą mamą na świecie. Od kilku tygodni jesteśmy już w domku i poznajemy się na wzajem. Miałyśmy już wielu gości. Każdy był ciekawy jak córeczka wygląda no i jak ja się czuję. Dostałyśmy wiele prezentów bardzo fajnych, które przydadzą się mojej córce. 

Córka dostała komplet minky

miękki rożki dla niemowląt minkyMoja siostra przyniosła nam miękkie rożki dla niemowląt minky a także kołderkę i poduszkę. Cały komplet był pięknie zapakowany i zrobił na mnie dobre wrażenie. Widać było, że materiał, który został wykorzystany jest najwyższej jakości. Na pewno chętnie będziemy korzystać z tego kompletu kiedy córka podrośnie. Teraz używamy rożka, który idealnie się sprawdza. Nie sądziłam, ze można kupić taki komplet w niskiej cenie. Siostra powiedziała, ze znalazła bardzo dobrego producenta od którego można kupować takie rzeczy przez internet. Zamówienie zostało bardzo szybko zrealizowane i siostra podała mi tą stronę gdybym chciała coś jeszcze dobrać dla córeczki. Jak tylko Alicja zaśnie to wejdę na stronę i sprawdzę co można jeszcze zakupić u tego producenta. Bardzo podziękowałam wszystkim gościom za wszystkie prezenty. Nie sądziłam, że dostaniemy ich aż tyle. Miękki rożki dla niemowląt minky chyba spodobał mi się najbardziej i najwięcej jak na razie z niego korzystamy. Storna internetowa producenta, od którego siostra zamówiła rożek i pozostałe rzeczy była bardzo łatwa w obsłudze. Każda rzecz była dobrze opisana a także zdjęcia idealnie przedstawiały dany towar.

Zamówiłam jeszcze kilka artykułów od tego producenta. Mam nadzieję, że także będę z nich zadowolona. Muszę przyznać, że producent ma przystępne ceny i czytałam wiele pozytywnych opinii o jego towarach. Sama muszę potwierdzić, ze komplet od siostry jest bardzo piękny.