laetari.pl

Wesele w Bielsku

W poprzednie wakacje byłam aż na 6 weselach, co ciekawe każde z nich było też w innym regionie Polski. Dzięki temu miałam okazję poznać różną kulturę i zwyczaje. Nowością było dla mnie to, co poznałam na weselu w Bielsku.

Fotobudka w Bielsku

fotobudka bielskoOrganizatorzy wesela postawili specjalnie dla gości fotobudkę. Dodatkowo były przygotowane kolorowe stroje, kapelusze, okulary, szale z piór, peruki, buty, torebki, biżuteria, jednym słowem wszystko czego potrzebuje człowiek, żeby się zmienić w kogoś zupełnie innego. Była to fantastyczna atrakcja dla wszystkich i jednocześnie świetna pamiątka. Kobiety w chwilę mogły się zmienić w gwiazdy filmowe lub ulubione wokalistki a panowie najczęściej udawali raperów lub testowali kolorowe peruki. Najczęściej w fotobudce zdjęcia robiły sobie pary ale także większe grupy osób. Dzięki temu, że zdjęcia drukowane są niemalże natychmiast po ich wykonaniu, wszyscy od razu mogli pochwalić się swoim nowym stylem w portalach społecznościowych. Główną atrakcją były też oczywiście zdjęcia z parą młodą. Nie możemy zapomnieć, że przede wszystkim tego dnia to było ich święto. Państwo młodzi robili sobie zdjęcia z rodzicami, świadkami, rodzeństwem, dziadkami oraz z każdą parą zaproszoną na wesele. Można się domyślać, że trwało to dość długo, ale z pewnością wszyscy się przy tym fantastycznie bawili. A w końcu to jest najważniejsze na weselu, czyli dobra zabawa i spędzenie czasu z najbliższymi. W tej zabawie wszyscy mieli też okazję sprawdzić się w nowej fryzurze całkowicie za darmo i bez wprowadzania diametralnych zmian.

Później będą mogli zastosować to doświadczenie już w życiu przy najbliższej wizycie u fryzjera. Każdy też mógł zabrać ze sobą pamiątki z wesela w postaci zdjęć oraz jednego wybranego elementu stroju, w którym wcześniej robił sobie zdjęcie. Dzięki temu to wesele goście na pewno zapamiętają na długo.

Więcej znajdziesz na www.wabos.pl