laetari.pl

Kitesurfing na półwyspie helskim

Kursy kitesurfingu rozpoczynają się już pod koniec kwietnia i trwają do końca września. Na szkolenie może się zapisać każdy ponieważ nie ma ograniczeń wiekowych. Jedynym ograniczeniem jest waga, ponieważ kursant musi ważyć więcej niż 40 kg.

Kurs kitesurfingu na półwyspie helskim

Kikitesurfing półwysep helskitesurfing to idealne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają sporty wodne. Szkolenia odbywają się w zgodzie ze standardami międzynarodowymi. Szkoły kładą ogromny nacisk na bezpieczeństwo. W ofercie znajdziemy zarówno kursy indywidualne oraz grupowe, dopasowane są do indywidualnych predyspozycji i możliwości kursantów. W ofercie znajdziemy szkolenia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, odbywają się w trzech etapach. W pierwszym uczymy się posługiwać latawcem, w drugim startów z deską a po ukończeniu trzeciego jesteśmy niezależnymi kitesurferami i możemy wykonywać skoki. Po zakończeniu całego kursu otrzymujemy legitymacją, która upoważnia nas do wypożyczania sprzętu na całym świecie. Zapisać możemy się na podstawowy kurs lub uzupełniający, który jest przeznaczony dla osób, które chcą podszkolić swoje umiejętności. Możemy również zapisać się na kurs instruktorki lub kurs połączony z windsurfingiem. Jeśli zapiszemy się na kurs i nie wykorzystamy wszystkich godzin podczas naszego pobytu otrzymamy voucher, który będziemy mogli wykorzystać w tym bądź następnym sezonie. Można się również zapisać na obozy kitesurfingowe, które obejmują szkolenie, wyżywienie oraz nocleg. To wszystko na obozie kitesurfing półwysep helski.

Jeżeli chcemy spróbować swoich sił i nauczyć się kitesurfingu warto zapisać się na taki kurs. Pomimo, iż za szkolenie trzeba zapłacić od 500 zł do 1500 zł jest wielu chętnych i odbywają się one pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy posiadają ogromną wiedzę na ten temat.