laetari.pl

Polecam zespół weselny z mojej imprezy

Chciałam polecić najlepszy zespół z jakim miałam do czynienia. Byłam na wielu weselach i wiem mniej więcej na czym polega praca zespołów. Jednak moje wesele przebiło wszystko. Zespół, który udało mi się zatrudnić był najlepszy pod słońcem. Super się wybawiłam i postanowiłam napisać dobrą recenzję o ich pracy.

Miałam najlepszy zespół na weselu

zespół weselny z WrocławiaZespół weselny poleciła mi koleżanka z pracy. Ona była z nich bardzo zadowolona. Mówiła, ze są nowi na rynku ale mają ciekawe pomysły i na pewno będę równie zadowolona tak jak ona. Postanowiłam spróbować. Zespół muzyczny z Wrocławia nie ma wielu zajętych terminów. Z tego co o nich czytałam mają dosyć sporo pozytywnych opinii. Postanowiłam zaryzykować i podpisałam z nimi umowę. Mój narzeczony wpłacił zaliczkę a resztę kwoty mamy przekazać po weselu. Zespół weselny z Wrocławia zrobił furorę i na pewno jeśli tylko będę jeszcze w przyszłości organizować jakiekolwiek imprezy rodzinne, na których powinien pojawić się zespół muzyczny to oni są moim faworytem. Zespół weselny z Wrocławia pięknie grał. Robił mało przerwę. Dostosowywał muzykę do kondycji gości. Było sporo szybkich tanecznych kawałków. Goście praktycznie większą część wesela przetańczyli. Nie dało sie po prostu siedzieć kiedy leciała taka piękną muzyka. jestem zachwycona, że zdecydowałam się zatrudnić ten zespół. Nie zapłaciłam dużo pieniędzy a jakość ich pracy była perfekcyjna. Moi znajomi, którzy w przyszłym roku planują wesele już na imprezie rozmawiali z właścicielem zespołu o ich współpracy.

Uważam, że zespół weselny z Wrocławia zrobi oszałamiająca karierę. jeszcze wszystko przed nimi. Są pracowici i zaangażowani w swoje obowiązki i jestem pewna, że sobie poradzą. Już nie mogę się doczekać filmu z wesela będę mogła przeżyć z mężem jeszcze raz tak ważne dla nas chwile.