laetari.pl

Organizuję niespodziankę z paczkami świątecznymi ze słodyczami

 

Postanowiłam, że w tym roku moi pracownicy również dostaną jakieś upominki na święta. Zawsze organizujemy mikołajki dla dzieci, ale tym razem wszyscy moi pracownicy zasłużyli na nagrodę. To był ciężki rok i bardzo pracowity.

Każda świąteczna paczka ze słodyczami była dobrze skomponowana

paczki świąteczne ze słodyczamiDoszłam do wniosku, że każdy dostanie taki sam prezent. Tylko kadra zarządzająca dostanie coś więcej. Najlepszym pomysłem były paczki świąteczne ze słodyczami, ponieważ każdy lubi słodycze i w sumie to najłatwiej takie prezenty podarować. Aż tak nie znam wszystkich ludzi, bo firma liczy ponad dwieście osób i nie byłabym w stanie kupić indywidualnych prezentów. Postanowiłam, że takie paczki świąteczne ze słodyczami zamówię w markecie. Już raz mi komponowali taki zestaw na urodziny przyjaciółki to na pewno dogadam się w biurze obsługi. Na pewno też będzie taniej a przy takiej ilości pracowników to na pewno sporo zaoszczędzę. Pojechałam tam na dwa tygodnie przed świętami. Poinformowałam, że interesują mnie paczki świąteczne ze słodyczami dla dwustu osób i chciałabym odebrać je na dzień przed świętami. Wybrałam nawet jakie słodycze mają się znajdować w środku. Kadra zarządzająca dostanie takie same paczki, ale dodatkowo przekażę im bony upominkowe. Muszą oni być nagrodzeni dodatkowo, ponieważ wkładają najwięcej wysiłku w to, aby wszystko działało najlepiej. Dogadałam się w biurze obsługi o poprosiłam o fakturę. Dopiero jak paczki będą gotowe to dojdzie do realizacji płatności. W firmie nikt nie wie o takiej niespodziance.

Udało mi się zaskoczyć pracowników. To były pierwsze święta, na które również oni otrzymali ode mnie jakieś podarunki. Pieniądze wzięłam z budżetu socjalnego i nawet jeszcze zostało trochę na zorganizowanie jakiejś imprezy.