laetari.pl

Biorę udział w zawodach ogólnokrajowych

Uwielbiam sport. Biegam, jeżdżę rowerem i nawet pływam kajakiem. Dużo czasu poświęcam na swoje pasje i często biorę udział w różnych zawodach sportowych. W tym roku to dopiero miało się dziać, bo szykowała się jakaś wielka impreza sportowa.

Organizator zawodów przewidział bardzo cenne nagrody

organizacja zawodów ogólnokrajowychWłaściwie to od mojej kumpelki Aurelii dowiedziałem się, że będą robione  jakieś poważne zawody dla ludzi z całego kraju. Dla mnie taka organizacja zawodów ogólnokrajowych to świetna wiadomość, ponieważ będę mógł się pokazać i kto wie czy nie czeka mnie jakaś kariera? Marzę o tym, ażeby zostać znanym sportowcem i chcę osiągnąć ten cel. Taka organizacja zawodów ogólnokrajowych to dla mnie idealna szansa. Na bieżąco śledziłem poczynania w tej kwestii i byłem ze wszystkim na bieżąco. Okazało się nawet, że jest wielu znanych sponsorów a dla zawodników przewidziane są cenne nagrody. Od razu jak ruszyły zapisy to się zgłosiłem. Aurelia także brała udział i miałem sojusznika. Aurelia lubi pływać kajakiem a mają to być zawody grupowe, dlatego od razu stworzyliśmy team. Zawody będą w innym mieście i zdecydowałem, że od razu zarezerwuję sobie pokój w jakimś ośrodku, żeby nie czekać z tym na ostatni moment. Na pewno przyjedzie mnóstwo osób z całego kraju i będzie wszystko pozajmowane. Mój trener pochwalał moją decyzję i również on miał nadzieję, że na tych zawodach będzie ktoś ważny, kto dostrzeże mój talent i da mi szansę. Na kilka miesięcy przed imprezą sportową zacząłem się już bardzo dokładnie przygotowywać do wszystkiego.

Na zawodach nie byłem najlepszy, ponieważ była spora konkurencja, ale za to wzbudziłem zainteresowanie u wielu trenerów, którzy szkolą najlepszych sportowców. Wiem, że w przyszłości wyciągnę z tego bardzo dobre korzyści.