laetari.pl

Ojciec prowadzi działalność gospodarczą w Norwegii

Mój ojciec jest bardzo przedsiębiorczy co zawsze mi imponowało. Kiedy miałem siedemnaście lat to przeniósł swoją działalność za granicę. Po trzech latach cała rodzina się do niego przeniosła na stałe, ale często wracamy do kraju, gdzie mamy dom.

Pomagam tacie w prowadzeniu działalności gospodarczej w Norwegii

działalność gospodarcza w norwegiiJa ukończyłem edukację za granicą i zdobyłem bardzo dobre wykształcenie. Mojego taty działalność gospodarcza w norwegii bardzo dobrze prosperuje i jest jednym z większych przedsiębiorców. Na początku nie było wcale łatwo, ale tata jest bardzo zdeterminowany i nie zakładał, że cokolwiek mu się nie uda. Ja na początku tylko pomagałem tacie w drobnych sprawach, ponieważ jego działalność gospodarcza w norwegii posiada bardzo dobrych specjalistów. Przez to nie wiązałem z tym swojej przyszłości, ale tata nalegał, bym dla niego pracował. W sumie to był dobry pomysł, ponieważ mogłem zdobyć doświadczenie, które w zasadzie pozwoliłoby mi na rozwinięcie umiejętności. Mi tata bardzo imponuje, dlatego chcę w przyszłości założyć własne przedsiębiorstwo i być taki jak on. Pracuję w jednym z działów, gdzie zarządzam zasobami ludzkimi. Praca jest bardzo przyjemna i nie sprawia mi żadnych trudności. Tata planuje w przyszłości przepisać swoją firmę na mnie i zacząłem z tego czerpać same plusy. Po co mam zaczynać od nowa, skoro mogę kontynuować dzieło mojego ojca? Zgodziłem się i w sumie po trzech lat zrobił ze mnie swojego wspólnika. Nasza już teraz działalność gospodarcza w norwegii jest zarządzana dobrze.

Po dwunastu latach przejąłem całkowicie działalność po ojcu. Czasami radzę się go w pewnych kwestiach, ale w większości jestem samodzielny. To była świetna decyzja, ponieważ radzę sobie na prawdę doskonale. Tata jest ze mnie dumny.