laetari.pl

Wynajmuję swoje mieszkanie w centrum

To, że babcia zapisała mi mieszkanie w spadku dowiedziałam się jak dostałam pismo z sądu. Byłam zaskoczona, ponieważ nie miałyśmy kontaktu i sądziłam, że na nikogo nic nie zapisała moja babcia. W sumie to nawet ta informacja mnie ucieszyła.

Moje mieszkanie zostało wynajęte młodej studentce

mieszkania na sprzedaż starogard gdańskiPosiadam już własne mieszkanie i jestem z niego zadowolona, dlatego to, które dostałam w spadku przeznaczę na wynajęcie. Nie opłaca mi się go sprzedawać a poza tym pewny dopływ gotówki zawsze się przyda. Wynajęłam ekipę sprzątającą, która wyrzuciła stare meble i zleciłam wyremontowanie całego mieszkania. Wstawiłam nowe okna oraz drzwi wejściowe. Mieszkanie teraz wyglądało jak nowe i postanowiłam je wynająć. Zgłosiło się do mnie wiele zainteresowanych osób jednak największe wrażenie zrobiła na mnie młoda studentka, której postanowiłam wynająć to mieszkanie. Płaci mi na czas i dba o mieszkanie. Zawsze jak ją odwiedzę to ma porządek. Sąsiedzi zawsze potwierdzają, że to spokojna i miła dziewczyna. Pewnego razu przyszła do mnie i zapytała czy mógłby się do niej wprowadzić chłopak. Ufam tej dziewczynie i nie miałam nic przeciwko. Koszt wynajmu im nieco podwyższyłam, ponieważ przy dwóch osobach zużycia są większe. Poznałam tego samego dnia chłopaka mojej lokatorki. To student architektury, który jest miłym i spokojnym chłopakiem. Powiedział, że to bardzo ładne mieszkanie i podziękował mi, że zgodziłam się aby i on mógł tutaj zamieszkać. Płacą na czas i nie ma z nimi żadnych kłopotów. Każdy jest zadowolony.

Ci studenci już piąty rok wynajmują mieszkanie. Sądziłam, że po studiach wypowiedzą umowę najmu, ale okazało się, że chcą tutaj zostać na stałe, ponieważ obje znaleźli pracę. Dla mnie to bardzo dobra wiadomość, bo mama zaufanych lokatorów.

Sprawdź www.loker.com.pl ofertę